Вівторок, 02 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Вісім магістрів ЧНУ розпочали навчання у Норвегії (фото)

Студенти ЧНУ розпочали навчання у Вищій школі бізнесу Університету Норд Норвегія Студенти ЧНУ розпочали навчання у Вищій школі бізнесу Університету Норд Норвегія
Восьмеро студентів-магістрів економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича з 6 січня 2017 року розпочали навчання у Вищій школі бізнесу Університету Норд у м. Будо, Норвегія.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайт ЧНУ.

Студенти отримують стипендію у розмірі 850 євро в місяць, що надається Європейським Союзом у рамках програми Erasmus+ Global Mobility. Навчальний обмін триватиме до кінця червня. Відповідно до умов контракту та правил університету студенти проживають у студентському гуртожитку університету в центрі міста Будо.

Упродовж семестрового перебування в норвезькому університеті студенти поглиблено вивчатимуть такі курси в рамках напрямку підготовки «Бізнес та адміністрування»: Вступ до Економетрики, Екологічна економіка, Бухгалтерський облік: теорія та практика, Методи досліджень та Діалог далекої півночі: міжнародні перспективи щодо бізнесу та управління. Крім того, є можливість долучитися до курсу розмовної англійської, вивчати англійську для бізнесу чи норвезьку мови.

Студенти мали змогу відвідати декілька відкритих лекцій та власне почати навчання. Навчальний процес у Вищій школі бізнесу значно відрізняється від українського. Значний акцент ставиться на самоосвіту та індивідуальну підготовку до кожного заняття, хоча всі курси передбачають також і роботу в групах. Так, студенти отримують навчальний план на семестр та знають, який обсяг матеріалу з наукових статей та підручників необхідно освоїти до кожної лекції.

Іншим приємним здивуванням став рівень автоматизації наукового процесу. Кожен студент має власний студентський квиток, що являє собою пластикову картку з магнітною стрічкою, та містить індивідуальний номер студента. Ця картка дає доступ до університетських будівель та бібліотеки 24/7, а студентський номер використовується для отримання книг в бібліотеці, бездротового доступу до мережі Інтернет та доступу у особистий кабінет в системі дистанційного навчання Fronter.

Окрім навчання, студентам іноді вдається насолодитися прогулянкою по місту чи дослідити природу навколо.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення