Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Скандальний лікар знову хоче поновитися на посаді керівника стоматполіклініки Чернівців

Скандальний лікар Володимир Струк знову хоче поновитися на посаді керівника Скандальний лікар Володимир Струк знову хоче поновитися на посаді керівника
У Чернівцях скандальний медик Володимир Струк намагається поновитися на посаді головного лікаря Чернівецької міської стоматологічної поліклініки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ІА АСС.

2 березня в апеляційному суді Чернівецької області пройшло чергове засідання за позовом Володимира Струка, де він вимагає повернути його на роботу.

Крім цього, Володимир Струк вимагає грошової компенсації за період вимушеного прогулу. Підставою судового позову Струка стало те, що йому при звільненні не запропонували іншого місця роботи.

Відповідачами в суді є міська рада, міський голова та КМУ "Стоматологічна поліклініка", інтереси якої представляє адвокат Ганна Поклітар.

Ганна Поклітар розповіла журналістам про цю справу:

"Представляю інтереси стоматполіклініки. Зараз буде розглядатись справа за позовом Струка Володимира про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Це вже другий розгляд, тому що вже раз була відмова у позові. Цікава справа, адже вперше у моїй практиці, коли позивач двічі звертається із позовом, незважаючи на результат. Обгрунтовують порушенням порядку звільнення, доводи зводяться, що повинні були йому запропонувати іншу посаду і звісно ,вимагає компенсувати заробітну плату за час вимушеного прогулу".

Після розгляду судом заяви Поклітар про відвід суду, представники пана Струка заявили, що вони отримали у телефонному режимі вказівку від Володимира Струка про те, що повноваження Ганни Поклітар припинені. Щоправда, письмового підтвердження про це ані суд, ні Поклітар, не отримали.

Якщо ж її справді усунуть від виконання теперішніх обов’язків – захисту інтересів комунальної установи, Володимиру Струку вдасться позбутись одного голосу "проти", вважає Ганна Поклітар.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення