Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кожен третій педагог на Буковині склав тестування на рівень трійки, виконуючи ті ж завдання, що й діти, - департамент

Кожен третій педагог склав тестування на рівень трійки, виконуючи ті ж завдання, що й діти Кожен третій педагог склав тестування на рівень трійки, виконуючи ті ж завдання, що й діти
Директор департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА сьогодні розповіла журналістам про своє враження від результатів ЗНО, яке складали вчителі.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксану Палійчук.

Нагадаємо, нещодавно відбулося перше анонімне тестування у форматі зовнішнього незалежного оцінювання для педагогів. Результати шокували всіх.

Оксана Палійчук запевнила: така новація не мала на меті образити вчителя, а навпаки - стимулювати його до самоосвіти. Участь у цьому першому ЗНО для вчителів взяли 362 слухачі курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Писали тести з української мови, літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської і французької мов, біології та фізики.

4 педагоги склали тести на нуль. 5 учителів отримали від 1 до 3 балів, і лише 56 - на відмінно, від 10 до 12 балів.

Такі результати тестування вчителів вразили керівників департаменту. Адже більшість протестованих - вчителі вищої категорії, а показали середній бал - 7,6. Тобто кожен третій педагог склав тестування на рівень трійки по 5-бальній системі оцінювання.

"Це - неприпустимі результати, - каже Оксана Палійчук. - Адже вчителі виконували ті ж завдання, що й діти. Найгірші результати з української мови та літератури у вчителів, які викладають цей предмет в школах з румунською мовою навчання. Низькі результати і у педагогів сільських шкіл, які викладають англійську мову. Кожен четвертий географ набрав лише від 1 до 4 балів за свій тест".

Погані результати показали і керівники навальних закладів. Кожен третій з них набрав лише від 4-х до 6-ти балів. Протягом вересня-жовтня Департамент протестує всіх без виключення вчителів Чернівецької області. Більше того: зроблять його не анонімним, як цьогоріч, а відкритим.

"Хочу наголосити: ми запровадили ЗНО для вчтелів не для того, аби принизити їхню гідність, а для реальної оцінки ситуації і подальшої роботи над проблемними моментами. Важливо, що попри супротив, вже після складання тестів більшість педагогів подякували нам. Бо самі побачили, над чим працювати самостійно і як далі планувати роботу з учнями, - запевняє Оксана Палійчук. - З наступного навчального року бали, набрані вчителями на ЗНО, будуть враховуватися у переатестації вчителів. Бо не можуть педагоги з результатом в 1-3 бали, отримати вищу категорію чи стати методистом".
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення