П'ятниця, 29 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині на пункти тестування для здачі ЗНО з’явилося майже шість тисяч осіб

На Буковині на пункти тестування для здачі ЗНО з’явилося майже шість тисяч осіб На Буковині на пункти тестування для здачі ЗНО з’явилося майже шість тисяч осіб
23 травня в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Стартувало ЗНО цього року з української мови та літератури, яке є обов’язковим предметом для здачі тих, хто планує вступати до вищих навчальних закладів. Окрім цього, випускникам загальноосвітніх навчальних закладів результати тестування з предмета зараховуються як оцінка за державну підсумкову атестацію.

Загальна кількість зареєстрованих на ЗНО у Чернівецькій області становить 6086 осіб, з них: випускники загальноосвітніх навчальних закладів – 5263, минулих років – 823. На пункти тестування з’явилося 5913 осіб, що становить 97,2% від загальної кількості зареєстрованих.

Варто зазначити, що під час технологічної перерви двох абітурієнтів було позбавлено права продовжувати складати тестування (виявлено мобільні телефони за допомогою металодетекторів).

Відомості з результатами державної підсумкової атестації навчальні заклади отримають в електронному вигляді від Українського центру оцінювання якості освіти поетапно: до 15.06 – з української та іноземної мов, математики; до 19.06 – історії України, біології, російської мови; до 23.06 – географії, фізики, хімії.

Додаткова сесія відбудеться з 03 по 12 липня безпосередньо в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Кожен випускник поінформований про те, що в разі неявки на основну сесію зовнішнього оцінювання з поважних причин, він матиме право за рішенням регламентної комісії пройти це тестування під час додаткової сесії. Для цьогонеобхіднопротягом п’яти робочих днів (враховуючи день проходження ЗНО) податидо регламентної комісії Івано-Франківського регіонального центру відповідну заяву. Єдиним документом, який підтверджує факт хвороби вдень тестування, є медична довідка форми 095/о.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення