Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Професор ЧНУ отримав медаль Сікорського (фото)

Професор ЧНУ отримав медаль Сікорського Професор ЧНУ отримав медаль Сікорського
Остання декада травня принесла багато здобутків кафедрі культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайт ЧНУ.

24 травня на кафедрі культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся захист двох дисертацій – Олександр Бродецький захистив докторську дисертацію «Антропологічно-ціннісні засади гуманістичного потенціалу релігійної етики», Олександр Марчук – кандидатську на тему «Концепція духовного здоров’я в антропології східної патристики».

Наукове консультування та наукове керівництво здійснював доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Василь Балух. Захисти відбулися в Спеціалізованій вченій раді Д 26.053.21 Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

З Києва презентаційний кортеж із шанованими авторами, їхніми шанувальниками та конструктивними критиками вирушив до Харкова, де в Гуманітарно-педагогічній академії Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди продовжилося обговорення підручника. Тут на його презентації, що відбулася на так само високому організаційному та представницькому рівнях, з позитивними відгуками виступили ректор І. Прокопенко – д. пед. наук, професор, академік НАПН України та д. іст. наук С. Бережна.

Варто наголосити, що підручник «Культура ранньомодерної Європи» – десятий у творчому доробку цих вчених і педагогів, які привідкрили присутнім завісу власних ще амбітніших інтелектуальних проектів.

За підсумками презентації, В. Балуха було нагороджено черговою почесною відзнакою Національної асоціації краєзнавства України – медаллю М. Сікорського. Нагороду вручив О. Реєнт – голова Асоціації краєзнавців України.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення