Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

ЧНУ підписів угоду про співпрацю з сербським університетом Крагуєваца (фото)

ЧНУ підписів угоду про співпрацю з сербським університетом Крагуєваца ЧНУ підписів угоду про співпрацю з сербським університетом Крагуєваца
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича підписав угоду з університетом Крагуєваца з Сербії.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ЧНУ.

З 1 по 3 червня доцент кафедри економіки та безпеки підприємства факультету фінансів, підприємництва та обліку Белей Світлана Іванівна взяла участь у міжнародній науковій конференції «TOURISM IN FUNCTION OF DEVELOPMENT OF THE REPUBLIC OF SERBIA», яка проходила в м. Врнячка Баня.

Організатором конференції є факультет готельного менеджменту і туризму університету Крагуєваца, Сербія . Проведено низку зустрічей з метою обговорення спільних заходів та перспектив співпраці з деканом факультету готельного менеджменту і туризму університету Крагуєваца проф. Драго Цвіяновічем.

В рамках заходу було підписано угоду про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та факультетом готельного менеджменту і туризму університету Крагуєваца.

Налагоджено перші контакти з університетами Хорватії, Македонії та Словенії.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення