П'ятниця, 05 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Стаття буковинських науковців визнана як ключова наукова стаття в галузі інженерії та фізики

Стаття буковинських науковців визнана як ключова наукова стаття в галузі інженерії та фізики Стаття буковинських науковців визнана як ключова наукова стаття в галузі інженерії та фізики
Компетентною науковою комісією в галузі інженерії і науки із усієї наукової періодики, що виходить у світі, була відібрана стаття "Controllable generation and manipulation of micro-bubbles in water with absorptive colloid particles by CW laser radiation" науковців Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича О. В. Ангельського (на фото), П. П. Максимяка, А. П. Максимяка та інших, яка опублікована в журналі "Optics Express" за 2017 рік та ідентифікована як ключова наукова стаття в галузі інженерії та фізики.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ЧНУ.

Дана робота була визнана як така, що вносить вагомий вклад в світову науку та інженерію.

Комісія, що здійснює відбір статей, звернулась до авторів за дозволом на реферування статті та її поширенні, в скороченому варіанті, серед світової наукової громадськості.

Це дозволить ознайомитись із результатами досліджень 750 000 інженерів, професорів, вчених всього світу щомісячно та встановити неперервний інформаційний зв’язок із 50 інженерними компаніями та більшістю наукових дослідницьких інститутів світу.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення