Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У цьому році навчання за програмою офіцера запасу завершують 17 дівчат (фото)

У цьому році навчання за програмою офіцера запасу завершують 17 дівчат У цьому році навчання за програмою офіцера запасу завершують 17 дівчат
На Буковині розпочався військовий навчальний збір студентів кафедри військової підготовки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ЧНУ.

Наприкінці другого року військової підготовки громадяни, які навчаються за програмою офіцерів запасу на військовій кафедрі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, проходять у військах навчальний збір, під час якого удосконалюють практичні уміння і навички, отримані за час навчання, виконують навчальні вправи з вогневої підготовки, керування бойових машин, складають військову присягу на вірність українському народові.

Цього року такий збір розпочався 7 липня, а його практична складова – 10 липня на полігоні «Прибан», що розташований у Сторожинецькому районі.

Польовому виходу передувала копітка підготовча робота керівництва та усього особового складу кафедри військової підготовки, узгодження низки питань всебічного забезпечення занять.

Завершиться практична складова тактичним навчанням, у ході якого випускники удосконалюватимуть, передусім, управлінські навички і уміння, а також демонструватимуть рівень своєї тактичної навченості.

Завідувач кафедри військової підготовки ЧНУ, полковник Ярослав Зорій зауважив: «Організованому початку навчального збору сприяло те, що університет своєчасно і в повному обсязі забезпечив нас пальним, а командування високомобільних десантних військ Збройних Сил України погодило усі інші питання, пов’язані з використанням полігону, забезпеченням нас навчально-бойовою технікою, боєприпасами, харчуванням, питною водою».

Знаково, що у цьому році навчання за програмою офіцера запасу завершують 17 дівчат, в тому числі і – студенток нашого університету та інших вищих навчальних закладів міста. Для них підготовлено окремі кімнати для проживання, а також створено належні побутові умови.

Згуртований, дружний колектив кафедри військової підготовки університету та громадяни-випускники 2017 року спроможні виконати покладені на них завдання з урахуванням сучасних високих вимог до якості підготовки військових фахівців.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення