Неділя, 28 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині шукатимуть дітей, які не ходять в школу...

На Буковині шукатимуть дітей, які не ходять в школу...

Як інформує служба у справах дітей обласної державної адміністрації, в області триває Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок».

Основна мета якого - попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків (опікунів) до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських чи опікунських обов’язків.

Сьогодні у рамках рейду відбувся виїзд інформаційно-консультаційного пункту служби у справах дітей облдержадміністрації спільно з обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Новоселицький та Хотинський райони. Під час виїздів відбулися зустрічі з вчительським та батьківським складом шкіл, під час яких останнім надано інформаційно-консультаційну допомогу у сфері захисту прав дітей, наголошено на необхідності активізації правового та превентивного виховання учнів. Учасникам зустрічей роздано інформаційні матеріали для учнів та батьків, виготовлені службою у справах дітей облдержадміністрації, у вигляді закладок на тему «Знай свої права», на яких, зокрема, були вказані телефони служби у справах дітей облдержадміністрації.

У планах зазначеної служби та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді упродовж найближчих двох тижнів здійснити відповідні виїзди у всі райони області.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення