Середа, 03 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецьких школах з`явився новий предмет про історію міста Чернівці

Чернівці Чернівці
У Чернівецьких школах з`явився новий предмет.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Олексія Каспрука.

Про минуле та сьогодення Чернівців розповідають на уроках чернівецьким школярам "Міністерство освіти та науки України надало гриф «Рекомендовано до використання у загальноосвітніх навчальних закладах» програмі курсу за вибором «Чернівці та чернівчани: від минулого до сьогодення», розробленій педагогами нашого міста – Герасим Н.П., Карімовою А.Г. та Радевич Т.В.", - повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Учні 7 - 10 класів на уроках із вивчення цього курсу зможуть ознайомитись з історичним минулим та сучасним столиці Буковини, видатними пам’ятками її матеріальної та духовної культури, діяльністю найяскравіших представників різних етнічних та соціальних груп, що проживали тут. На заняттях передбачено використання активних та інтерактивних форм навчання, роботу з різноманітними історичними джерелами, залучення школярів до різноманітної проектної діяльності.

"Курс «Чернівці та чернівчани: від минулого до сьогодення» розрахований на 68 год. Наступний крок це випуск підручника і навчання", - сказав мер.

Новий предмет вже почали викладати у деяких школах міста розповіли в міському управлінні освіти.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення