Вівторок, 16 січня 2018p.
Швидко Гроші UA CPL + API
Rozetka UA
Loading...
My Credit UA CPS

Міністр освіти у Чернівцях наголосила, що жодна школа з навчанням мовою нацменшин не буде закрита (фото)

Міністр освіти у Чернівцях наголосила, що жодна школа з навчанням мовою нацменшин не буде закрита (фото)
20 жовтня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук взяли участь у засіданні круглого столу із педагогічною громадськістю закладів освіти області з навчанням мовами національних меншин.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

В рамках заходу Лілія Гриневич повідомила присутніх про те, що після прийняття закону про освіту, статус шкіл із навчанням мовами національних меншин буде посилюватись.

Також вона підкреслила, що жодна школа з навчанням мовою нацменшин не буде закрита. За її словами, з 1 по 11 класи діти навчатимуться румунською мовою. Але в старшій школі частина предметів буде українською мовою. Зокрема, коли діти будуть до цього готові.

«Після навчання в школі мовами нацменшин дітки повинні опанувати державну мову, котра дасть їм можливість повної суспільної інтеграції та реалізації в своїй рідній країні», - акцентувала Міністр освіти.

В рамках круглого столу обговорено питання формування єдиної методики викладання для дітей, яку необхідно застосовувати в таких школах.

Як зазначила Лілія Гриневич, відповідно, виникає потреба в кваліфікованих педагогічних кадрах. «Питання підготовки таких фахівців є досить важливим. Аби допомогти підвищити кваліфікацію вчителів, котрі навчають діток румунської мови, в бюджеті на 2018 рік закладена відповідна сума коштів. Ми готові співпрацювати з Міністерством освіти Румунії, аби принести користь нашим дітям», - зауважила Міністр.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Booking.com INT
Lamoda UA
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Банк Кредит Днепр UA CPL

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 8%
Фронт Змін - 3.6%
Батьківщина - 9.4%
Самопоміч - 13%
Радикальна партія - 0.7%
Свобода - 8%
Опозиційний блок - 3.6%
Наш край - 0.7%
Народний контроль - 0.7%
Рух нових сил - 5.1%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 2.9%
Інші партії - 2.9%
Не підтримую жодної партії - 41.3%
Всього голосів: 138

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення