Неділя, 19 листопада 2017p.
Loading...
Загрузка...
Оксфорд Медікал проктолог

В ЧНУ на кафедрі іноземних мов працює викладач з Іспанії

Іспанський викладач Хуан Карлос Гарсія Гонзалес Іспанський викладач Хуан Карлос Гарсія Гонзалес
На кафедрі іноземних мов ЧНУ працює викладач з Іспанії.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ЧНУ.

Іспанський викладач Хуан Карлос Гарсія Гонзалес працює на кафедрі сучасних іноземних мов факультету міжнародних відносин ЧНУ.

Приїхати в Україну, зокрема у місто Чернівці, його надихнула дружина-українка. У ЧНУ іноземець працюватиме один рік. Хуан Карлос проживає в Мадриді і працює викладачем у приватній школі «Khalil Gibran».

За фахом він журналіст і протягом певного часу працював радіоведучим на мадридському радіо. Як зазначають слухачі лекцій Хуана Карлоса: «…одразу розумієш, що потрапив до майстра своєї справи, який має творчий підхід до навчального процесу».

Особливістю викладання Хуана Карлоса є те, що, пояснюючи правила граматики та навчаючи нової лексики, він використовує іспанські вірші. Його улюбленою є поезія періоду громадянської війни в Іспанії.

Новий викладач також прекрасно володіє англійською мовою, непогано розмовляє російською та вивчає українську. На запитання, які мови слід вивчати студентові для успішного майбутнього, він відповідає так: «Сьогодні, окрім англійської мови варто вивчати й інші. У таких державах як США та Бразилія першою іноземною мовою для вивчення є іспанська, оскільки вона є другою за вживаністю у світі».

Щодо поширення та доцільності вивчення китайської мови у пана Гонзалеса виникли сумніви, він вважає її більше регіональною, ніж глобальною. Викладач вважає, що Україна має величезний потенціал, який може реалізуватися здібною і старанною молоддю. Тому він закликає українців не втрачати надію та боротися за свої права та краще майбутнє.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити


Нові блоги

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 0%
Фронт Змін - 2.3%
Батьківщина - 9.3%
Самопоміч - 16.3%
Радикальна партія - 0%
Свобода - 9.3%
Опозиційний блок - 2.3%
Наш край - 0%
Народний контроль - 0%
Рух нових сил - 0%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 0%
Інші партії - 4.7%
Не підтримую жодної партії - 55.8%
Всього голосів: 43

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення