Субота, 19 січня 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

В ЧНУ будуть навчати китайської мови (фото)

В ЧНУ будуть навчати китайської мови В ЧНУ будуть навчати китайської мови
Делегація університету відвідала Китай, де між Чернівецьким національним університетом та Тяньцзіньським університетом іноземних мов уклала угоду про співпрацю.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ЧНУ.

Нещодавно відбувся візит офіційної делегації Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, проф. Петра Фочука, декана факультету іноземних мов, проф. Ірини Осовської та начальника відділу міжнародних зв’язків Сергія Луканюка до Тяньцзіньського університету іноземних мов (Народна Республіка Китай).

Поїздку організовано за підтримки Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету.

У рамках візиту відбулася зустріч із ректором ТУІМ проф. Чэнь Фачуньом та директором Інституту європейських мов, проф. Лі Інінь.

За її результатами, укладено угоду про співпрацю, що передбачає діяльність із розширення академічних можливостей для студентів, професійного зростання співробітників, взаємну участь у програмах студентських та викладацьких обмінів, спільних освітніх та дослідницьких програм і проектів, розробку та використання освітніх методик і технологій, спільні конференції і семінари, обмін навчальними матеріалами, взаємне використання ресурсів для практики та навчання. Загалом - створення умов, які сприяють розвитку конструктивних тривалих партнерських зв’язків в академічній галузі.

Також досягнуто попередніх домовленостей щодо започаткування викладання в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича китайської мови. Обговорено перспективи співпраці, зокрема можливість створення на базі факультету іноземних мов університету Центру синології, що стимулював би вивчати мову, культуру та історію Китаю.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення