П'ятниця, 28 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях шукають людей на посади директорів двох інститутів

У Чернівцях шукають людей на посади директорів двох інститутів
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях шукають людей на посади директорів двох інститутів.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на на сайт вузу.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголосив конкурс на заміщення вакантних посад директорів двох інститутів.

В університеті шукають людей на посаду директора інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук (вакансія буде наявна з 12 листопада) і директора інституту біології, хімії та біоресурсів (вакансія буде наявна з 24 грудня).

Вимоги до претендента на посаду директора інституту: науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю інституту, стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 5 років, стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.

Університет житлом не забезпечує.

Документи (заява на участь в конкурсі, копії дипломів про освіту та науковий ступінь, копії атестатів про присвоєння вченого звання або посвідчення про присвоєння почесного звання, копія трудової книжки) приймаються з 10 вересня 2018р. до 10 жовтня 2018р. включно за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корпус 5, каб.121 (відділ кадрів).

Тел. для довідок 52-42-96.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення