Понеділок, 23 вересня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях шукають людину на посаду завкафедри військової підготовки ЧНУ

У Чернівцях шукають людину на посаду завкафедри військової підготовки ЧНУ
У Чернівцях шукають людину на посаду завкафедри військової підготовки ЧНУ.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на офіційний сайт вузу.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголосив кадровий конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри військової підготовки.

Вимоги до претендента на посаду завідувача кафедри військової підготовки: військовослужбовець (цивільна особа), яка має науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри, військову освіту оперативно-тактичного рівня та/або досвід проходження військової служби на посадах керівного складу в органах військового управління (не менше 5 років). Університет житлом не забезпечує.

Документи (заява на участь в конкурсі, копії дипломів про освіту, науковий ступінь, копії атестатів про присвоєння вченого звання або посвідчення про присвоєння почесного звання, копія трудової книжки, посвідчення учасника бойових дій (за наявності)) приймаються з 04 лютого 2019р. до 04 березня 2019р. включно за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корпус 5, каб.121 (відділ кадрів). Тел. для довідок 58-47-09.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення