Неділя, 29 травня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Студенти ЧНУ повернулися до аудиторій, навчання відбуватиметься за змішаною формою

ЧНУ ЧНУ
www.bukpravda.cv.ua
Студенти ЧНУ повернулися до аудиторій, навчання відбуватиметься за змішаною формою.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на ЧНУ.

Сьогодні, 22 листопада, студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича повернулися до аудиторій.

Щоправда, у вузі затвердили комбіновану форму організації освітнього процесу. Це означає, що заняття будуть проводитися як очно, так і дистанційно із врахуванням специфіки спеціальностей на факультеті чи інститут.

Студенти більшості факультетів будуть навчатися за змішаною формою навчання. На факультетах у переважній більшості запровадили очне навчання на практичних заняттях та дистанційне – на лекціях.

Зокрема філологічний факультет, юридичний факультет, економічний факультет будуть навчатися за змішаною формою – студенти приходять на практичні завдання, а лекції відбуваються дистанційно.

Студенти історичного факультету усіх курсів вийшли на очну форму навчання. На деяких факультетах студенти старших курсів залишаться на дистанційному навчанні.

Раніше повідомлялося, що Чернівецький національний університет досягнув 80% імунізованих від коронавірусу співробітників. Цього достатньо, щоб працювати очно в умовах "помаранчевої" зони карантину. В університеті працює понад 1800 співробітників, 90% з них уже щепились від коронавірусу.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення