Середа, 29 березня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

На Буковині школи отримали допомогу від ЮНІСЕФ

На Буковині школи отримали допомогу від ЮНІСЕФ
На Буковині школи отримали допомогу від ЮНІСЕФ.

Про це повідомляє Сокирянська міська рада.

На Буковині шість опорних закладів освіти на Сокирянщині отримають допомогу, яка реалізується спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Ці заклади отримають матеріально-технічне забезпечення. Це стосується шкіл - Гвіздовецький, Шебутинецький, Михалківський, Білоусівський, Романковецький та Василівський ліцеї.

Кошти, отримані від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), можуть бути спрямовані на здійснення поточного ремонту будівель опорних закладів; здійснення заходів з підготовки до опалювального сезону, зокрема ремонту та модернізації котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального; придбання засобів для навчання, комп’ютерного та іншого обладнання, зокрема програмного забезпечення, послуг з доступу до Інтернету.

Відтак, опорний заклад "Гвіздовецький ліцей" подав заявку на отримання комплекту парт і стільців на регульованій висоті. Шкільні меблі – 38 парт та 76 стільців вже доставлено до навчального закладу.

Опорні заклади "Шебутинецький ліцей" та "Михалківський ліцей" заявили потребу у інтерактивних дошках та меблевих стінках. Інтерактивні дошки вже доставлено до навчальних закладів і встановлено для потреб школярів. Кожен заклад отримав по 2 інтерактивні дошки. Меблеві стінки будуть доставлені освітнім установам найближчим часом.

Білоусівський ліцей отримав електрогенератор, який буде використовуватись для потреб закладу освіти в умовах повного або часткового припинення електропостачання. Найближчим часом до закладу також доставлять меблеві стінки.

Опорні заклади "Романковецький ліцей" та "Василівський ліцей" подали заявку на придбання та встановлення системи відеоспостереження, яке буде завершено до кінця січня.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення