Неділя, 16 червня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька студентка на олімпіаді перемогла "столичних", але поступилася "донецьким"

Студентка 4 курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ Марія Федорюк виборола ІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді 2012/2013 н.р. зі спеціальності "Політологія", яка проводилася на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Як зазначає призерка, найважчим для неї виявився етап очікування результатів. Інтрига, яку затягували організатори, змусила відчути увесь спектр нервового збудження та напруги. Коли ж прозвучало її ім’я як претендента на друге місце, за емоціями не одразу збагнула, що йдеться про неї.

Загалом з відведених п’яти місць І дісталося студентці Донецького національного університету, ІІ місце розділили ЧНУ ім. Ю. Федьковича і ДНУ ім. О. Гончара, ІІІ місце – Київський національний університет ім. Т. Шевченка та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.

В олімпіаді взяло участь 47 студентів з різних вузів України, серед них - представники таких вищих навчальних закладів, як Донецький національний університет ім. О. Гончара, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Запорізький національний університет, Національний університет "Острозька академія", Львівський національний університет ім. І. Франка, Національний університет "Одеська юридична академія" та ін.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення