Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Професора ЧНУ обрали до Ради директорів Оптичного Товариства Америки.

Професора ЧНУ Ангельського Олега В’ячеславовича обрали до Ради директорів Оптичного Товариства Америки.

Вагомим визнанням наукових та організаційних здобутків оптиків ЧНУ стало запрошення до участі в якості члена Міжнародної Ради OSA (Оптичного Товариства Америки) професора, завідувача кафедрою кореляційної оптики Ангельського Олега В’ячеславовича.

Запрошення надіслане від імені професора Мін Гу, Голови Міжнародної ради OSA та Ради Директорів OSA. Міжнародна Рада Оптичного Товариства Америки служить основним консультантом Ради директорів OSA з міжнародних питань, а також сприяє реалізації глобального плану розвитку Товариства.
Рада курує програми Fellow Travel Grant та Meeting Support Program, які забезпечують фінансування та ресурси для країн, що розвиваються. Рада допомагає визначити нові можливості для наукової спільноти і забезпечує інформаційну підтримку науковців у галузі оптики та фотоніки.

Довідка БП.

Олег В'ячесла́вович Ангельський (народився 5 травня 1957 року в селі Селятин Путильського району Чернівецької області) — український інженер-оптик. Доктор фізико-математичних наук (1991). Професор (1991). Академік АН ВШ України. Заслужений діяч науки і техніки України. Перший українець, що був нагороджений премією імені Галілео Галілея.
Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення