Понеділок, 10 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Федорук обіцяє суддям люстрацію і реформи в прокуратурі, яку треба позбавити жандармських функцій.

Федорук обіцяє суддям люстрацію, бо судова гілка влади в країні знищена.

Про це під час прес-конференції 23 вересня заявив народний депутат України Микола Федорук. Він також розповів про спротив євроінтеграційним законам, який відчувається у стінах парламенту. Особливо закону про реформування прокуратури, яку треба позбавити жандармських функцій. Торкнувся Федорук проблем наповнення державного бюджету, показники якого на наступний рік ще невідомі.

«Невідомо, що буде в IV кварталі, не кажучи вже про наступний рік. У державі ситуація непроста. А сесія обласної ради і міської не розглядають це питання», - висловив здивування народний депутат, повідомляє buknews.com.ua.  

Депутат також прокоментував рішення адміністративного суду, який не захотів розглядати рішення виконкому міськради про реорганізацію 5-го сектору.

- Чекати від судів, тим більше адміністративного, що він щось приймуть на користь людей - марно. Наша фракція підтримала зміни до Конституції, щодо потреби реформувати судову систему. Але при змінах голосувати не будемо, бо там пропонують зробити лише фасадні, марафетні зміни. Судів у нас немає, судова гілка влади у нас знищена. Це маразм, що рішення виконкому не є предметом розгляду адміністративного суду. Бог їм суддя. Але хай знають, що вживаються заходи щодо того, щоб дивитися, які у нас зараз судді. І при зміні влади провести серйозну реформу судової влади, люстарцію. Нехай набирають бали, очки ті люди, які не думають про закон, а думають про щось інше, працюючи в такій важливій гілці влади.

Питання вирішення проблеми ТВА, за словами Миколи Федорука - це питання десяти хвилин. І при бажанні його можна було вирішити.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення