П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Михайлішин виступив проти протизаконного застосування сили у розв’язанні мирних громадянських конфліктів

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин зробив заяву з приводу подій в Україні та у Чернівцях.

Текст заяви, розміщений на офіційному сайті міськради.

Заява  

"Я, Михайлішин Віталій Михайлович, секретар Чернівецької міської ради, який відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» тимчасово здійснює повноваження Чернівецького міського голови, любить і шанує своє місто, заявляю:

1. У ситуації, яка склалася на даний час в Україні загалом і у Чернівцях зокрема, я виступаю проти порушення Конституції України і чинного законодавства, з чийого боку це б не відбувалось. Не можна підштовхувати нашу країну до безладу і хаосу, бо це загрожує втраті нашої суверенності і державності загалом.

2. Я виступаю проти протизаконного і протиправного застосування сили у розв’язанні мирних громадянських конфліктів, хто б її не застосовував. Ситуація, коли гинуть люди, не допустима. Необхідно усім схаменутися і сісти за стіл переговорів у центрі і на місцях. Усі питання потрібно вирішувати мирними засобами шляхом досягнення компромісних рішень. Я готовий вести такі переговори з тими представниками політичних сил і громадськості, які щиро хочуть добра нашому місту і його мешканцям, і шукати ефективні шляхи розв’язання проблем, які є на часі.

3. Я засуджую екстремізм, як спосіб розв’язання наших проблем, бо це шлях у нікуди.

4. Як посадова особа місцевого самоврядування, вважаю своїм головним завданням забезпечити життєдіяльність міста, дію в межах наданих мені чинним законодавством повноважень і не буду іти на поводу у тих, хто мене підштовхує до протиправних дій. Проблеми, які вивели людей на майдани, вирішити у Чернівцях шляхом вандалізму і інших протиправних дій неможливо. Їх треба вирішувати у Києві у межах правового поля найвищими органами державної влади. Цим найперше мали б займатися народні депутати України, які не повинні провокувати людей на місцях на антизаконні дії.

5. Як посадова особа заявляю, що жоден політик, громадський діяч не звертався до мене з пропозицією будь-якого формату обговорення питань, які турбують людей, і пошуку шляхів їх вирішення. Натомість, 26 січня цього року, у вихідний день, група молодих людей, у тому числі журналістів, які чомусь позиціонують себе як митці, увірвались до під᾽їзду будинку, де я мешкаю, стали дзвонити і стукати у двері моєї квартири і вимагати, щоб я вийшов на вулицю. Я вийшов і відповів на їх запитання, однак мої відповіді подали у ЗМІ тенденційно, вихопивши із тексту те, що їм треба. Залишаю за собою право на захист прав і свобод своїх особисто та моєї сім᾽ї.

6. Висловлюю співчуття сім᾽ям загиблих під час масових акцій в Києві і сподіваюся на мирне врегулювання політичної кризи в центрі і на місцях."

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення