Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Мільйони на "технічні" партії витрачали буковинські "регіонали" під час виборів

Про використання Партією регіонів “технічних” партій для формування більшості у виборчих комісіях Чернівецької області розповів активіст ОПОРИ Владислав Баранський.

Так, серед документів було знайдено доручення Чернівецького регіонального виборчого штабу керівникам міських та районних виборчих штабів здійснити набір до складу виборчих комісій членів від 20 партій. Згідно відомостей про склад комісій в Чернівецькій області, які були серед документів в офісі Партії регіонів, 60,7% членів дільничних виборчих комісій (ДВК) були “людьми регіоналів”. До речі, у загальному кошторисі витрат у виборчій кампанії 2012 року на один місяць на утримання цієї армії із членів ДВК Партією регіонів було закладено більше 7,5 млн. грн., при загальному місячному бюджеті 9,4 млн. грн.

Підтвердження того, що Партія регіонів забезпечила через “технічні” партії більшість як на рівні дільничних, так і обласних комісій, ОПОРА отримала тільки зараз. Свого часу у 2012 році ОПОРА порахувала, що половина замін в окружних виборчих комісіях Чернівецької області мала політичну історію дотичну до Партії регіонів. Тепер стало відомо, що згідно знайдених документів в 4 обласних виборчих комісіях (ОВК) регіонали самі оцінили “кількість своїх членів” цифрою 48 осіб. Тоді, як насправді, згідно з даними, що містяться на сайті Центральної виборчої комісії, членів ОВК від ПР було всього 4 (по одному в кожній ОВК).

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення