Вівторок, 07 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В офісі Партії регіонів збирали персональні дані на мешканців Чернівецької області

Журналістка Надія Бабинська, яка також була в складі групи і опрацьовувала документи ПР, розповіла про використання та зберігання персональних даних.

Серед документів було виявлено згруповані по папкам за виборчими дільницями персональні дані мешканців Чернівецької області. В документах зазначався соціальний статус буковинців (ветеран, інвалід тощо).

Згідно закону України «Про захист персональних даних», персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Згідно з статтею 16 закону порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб'єкта персональних даних, наданої володільцю персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог закону.

Тому ОПОРА буде звертатись з відповідним зверненням до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних, аби нам пояснили правомірність використання персональних даних обласним осередком Партії регіонів.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення