Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Віталій Мельничук: «Усі кадрові призначення на Калинівському ринку мають відбуватися з врахуванням позиції підприємців»

Віталій Мельничук на Калинівському ринку Віталій Мельничук на Калинівському ринку

Усі кадрові призначення на одному з найбільших бюджетоутворюючих підприємств міста Чернівці МТК «Калинівський ринок» мають відбуватися лише після консультацій з підприємцями, які провадять діяльність на ринку.

Ігнорування позиції підприємців неодмінно призведе до конфліктів, як це неодноразово траплялося в попередні роки. На цьому 7 травня 2014 року наголосив кандидат на посаду Чернівецького міського голови від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», керівник обласної партійної організації Віталій Мельничук під час зустрічі з підприємцями «Калинки».

Як зазначив кандидат, майже 20 років його життя пов’язані з МТК «Калинівський ринок», тому значна частина проблем ринку йому добре відома, а їх розв’язання свободівський кандидат вбачає у створенні наглядової ради підприємців з повноважних представників секторів ринку, яка зможе зі сторони громадськості ефективно впливати та контролювати діяльність комунального підприємства.

«Муніципальна влада зобов’язана дослухатись до висновків та рекомендацій наглядової ради, вчасно та дієво приймати кадрові та організаційні рішення та зумовити чіткі параметри роботи адміністрації. Саме в такому режимі разом з підприємцями можна оперативно розв’язати всі наболілі проблеми МТК «Калинівський ринок», призупинити значні надприбутки посередників-рантьє та зробити прозорими та відповідальними всі договірні відносини по оренді, суборенді та сплаті ринкового збору», - наголосив Мельничук.

За його словами, необхідно впорядкувати відносини адміністрації ринку з підприємцями, які торгують з прилавків та виносних столиків. Саме для таких дрібних реалізаторів та підприємців необхідно обумовити чіткі та типові умови торгівлі з прив’язкою до існуючих місць торгівлі та оформлення відповідних договорів.

Крім того, всі плани щодо реконструкції та реорганізації підприємства можна реалізовувати лише після погодження з підприємцями, які провадять свою діяльність на відповідних секторах.

Відповідаючи на питання підприємців, щодо найважливіших якостей для міського голови, Віталій Мельничук зазначив, що міський голова має насамперед бути якісним управлінцем-менеджером.

«Основним висновком спілкування з підприємцями є те, що лише дієвість громади зможе допомогти владі якісно виконувати свої функції та запровадити прозорі взаємозрозумілі та сталі відносини між громадою та владою, адже лише цей шлях дасть можливість побудови громадянського суспільства в Україні», - підкреслив Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення