П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Деякі кандидати "кинули" членів комісій у Чернівцях?

До журналістів molbuk.ua через кілька днів після виборів почали звертатись члени виборчих комісій від деяких кандидатів, які стверджують, що їх обманули.

Зокрема член ДВК №730512 від кандидата Ольги Богомолець Ірина Гаврилюк стверджує, що в обласному штабі їй обіцяли виплатити більше двухсот гривень. Та коли прийшов час розраховуватись там повідомили, що гроші має виплатити держава.

- Перед роботою членом ДВК нам пообіцяли заплатити більше 200 грн - розповідає жінка. - Та коли цієї ночі прийшла здавати документи мені повідомили, що гроші має виплатити держава, а від кандидата я грошей не отримаю. Це значить, я два тижні перед виборами і цілу ніч в день голосування "вкалувала" "на шару"? - обурюється обманута жінка. З подібною проблемою зіткнулись і спостерігачі та члени ДВК від кандидата Дмитра Яроша.

- Мені перед виборами пообіцяли три тисячі гривень за роботу членом ДВК, - розповідає обманутий чернівчанин Едуард. - Зранку після виборів заніс документи в обласний штаб. Сказали, що всі гроші вони відправили на Схід для боротьби з сепаратистами. Тому нічого оплатити не зможуть. Але для чого тоді обіцяти? Я ж просто хочу, щоб мені оплатили мою роботу.

В обласних штабах обох кандидатів повідомили, що усі їх спостерігачі та члени комісій працювали на виборах на волонтерських засадах.

- Приходило всього кілька таких людей, які казали, що нібито їм обіцяли якісь гроші, - розповідає керівник обласного штабу кандидата у президенти Дмитра Яроша Володимир Рясов. - Зразу можу чітко сказати, що у нас не прийнято за роботу для України платити гроші. А люди напевно чули, що в інших штабах дають гроші, тому думали, що і в нас так само. Нема у нас практики, щоб за українську справу платили людям гроші. Ми всі працюємо на громадських засадах. В нашому штабі ніхто їм такого не міг обіцяти, - пояснює Володимир Рясов.

molbuk.ua

Відео

Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -2 буковина
Не знаю кто кого кинул. Но Ольга Богомолец ращиталась.Вот ие помощники ,кинули всех. Социалис Мельничук Олег например в Новоселице . Денег срубил, ращитатся забыл с людьми. Вот такие полудурки выборами занимаються.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 олег мельничук
і звідки ж ти взявся такий усвідомлений хто з ким розраховувася. Я б тобі порадив розібратись в своему лагері, де стоять на місцевих майданах під одними прапорами, а потім роздають гроші від другого штабу Тигипко(150грн) , до речі проти якого ви так горланите і на відміну від ваших звинувачень, у мене є докази, про що знають і в ОПОРІ. Хочеш зайти зі мною в "танець", порадив би не робити цього, бо може запаморочитись в голові і ти не в моему танцювальному класі "борец невидимого фронта". Підучишся потім починай.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Фарион
"Буковина" - научитесь прежде писать без ошибок, чтобы кого-то осуждать. А тем, кого "обманули" хочу сказать, что сами лохи - если рассчитывали получить денег, то или деньги вперед, либо работа через какую-то бумагу - договор, расписку и т.п., чтобы потом можно было предъявить реальные претензии, и не громко портить воздух.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Віталій !!
Цікава історія ? А як це кинули чи може хтось звик брати хабара! А тут не дали ? Щодо Ольги Богомолець пішов працювати волонтером тільки тому що компанія велась на кошти волонтерів та силами самих волонтерів!!! І мене ніхто не кидав! А ті кандидати що "заохочують" а насправді дають хабара бо як ще назвати коли ви отримуєте гроші за роботу від держави і ще з одних рук? А у автора хоту отримати докази якщо таких не буде чекайте повістку до суду за наклеп!!!!!!!!! !!!! З повагою Віталій Романюк!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 ОЛЕГ МЕЛЬНИЧУК
МАЙТЕ МОВІСТЬ! НІ ЗАЩО МЕНЕ ПАПЛЮЖИТИ, Я ВИКОРИСТОВУВАВ СВОЇ ГРОШІ НА БЕНЗИН І ПЕРЕРАХОВУВАВ ГРОШІ У ВИБОРЧИЙ ФОНД БОГОМОЛЕЦЬ ДЛЯ ОПУБЛІКУВАННЯ В РАЙОНИХ ГАЗЕТАХ АГИТ. МАТЕРІАЛУ ЗГІДНО ДОГОВОРІВ. ЩО ВИ МЕЛЕТЕ, В ЦЕНТРАЛЬНОМУ ШТАБІ ЦЯ ФІГНЯ НЕ ПРОЙДЕ БО ВОНИ ЗНАЮТЬ ЩО ФІНАНСУВАННЯ НЕ БУЛО. І НАПІШИТЬ ЯКІ У ВАС ЦІЛІ І ДЛЯ ЧОГО МЕНЕ ПАПЛЮЖИТИ, НЕ ЗБИРАЮСЬ НІ З КИМ ВИЯСНЯТИ СТОСУНКИ У КОГО Є ПРЕТЕНЗІЇ З ЯКОГОСЬ ПРИВОДИ НЕХАЙ МЕНЕ ЗНАЙДЕ Я ГОТОВИЙ ВАС ВИСЛУХАТИ. А ТАКИМ "БОЙЦАМ НЕВИДИМОГО ФРОНТА" СКАЖУ ТАК : ВСЕ МОЖЕ РАНО ЧИ ПІЗДНО ОБЕРНУТИСЬ В ДРУГУ СТОРОНУ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Людмила
Не понимаю, что значить платить за работу на своего кандидата?! Если ты за своего кандидата и считаешь, что он это тот кто должен быть у власти , ты его защищаешь, то что значит получать за его поддержку деньги? Это тот же подкуп! А если ты приводишь к власти обманщика и не честного кандидата, то так тебе и надо, раз он с тобой не расчитался!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Людмила
к стати, моя коллега говорит что от Ляшко так и не заплати обещанные 300 грн.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 оля
Хорошо, что они не стали президентами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Ігор Яскал
О.Богомолець з самого початку говорила, що її виборча кампанія волонтерська. Про це говорили по ТБ, писали в газетах і соцмережах. Ні обласний, ні окружні виборчі штаби НЕ МОГЛИ обіцяти гроші за роботу в ДВК, бо грошей не було в природі. Всі штаби працювали на волонтерських засадах, іноді навіть без приміщення. Якщо п.Ірині Гаврилюк хтось обіцяв 200 грн, то хай у тієї людини вона їх і вимагає. Хоча журналісти могли б взяти офіційний коментар від виборчого штабу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Наталия
В штабе Ольги Богомолец никто никаких денег за работу в комиссии не обещал, это все знали! Я и муж работали членами ДВК. Компания велась на добровольных взносах в избирательный фонд, об этом публично Ольга говорила неоднократно. Т.е.кто-то должен был скинуться на эту доп.оплату??? Второй момент - на каких законных основания такая выплата может быть сделана? Мы выполнялиэту нелегкую работу для государства. давали присягу государству и только оно может оплачивать эту работу. Остальные выплаты - НЕЗАКОННЫ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Валентин
Полнейший бред! вы хоть думайте какие статьи пишете и проверяйте информацию. У Богомолец сразу всем говорили, что денег не будет никаких, наоборот, люди сами вкладывали свои деньги и время в агитацию и поддержку своего кандидата. В комиссии где отработал на выборах нас было таких идейных двое, я от Богомолец и девушка от Яроша :) 200 гривен говорите, а озвучить суммы какие были обещаны та и наверняка выплачены как рядовым членам так и верхушке (голова заступнык секретарь) от партий Удар и Батькивщина например слабо? А сравнить стоимость вложений теперешнего президента Порошенка в предвыборную компанию с теми деньгами которые люди через смс собрали для армии слабо?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Мельничуку
Не много ли на себе берешь, такие слухи про Новоселицкий майдан пускать? Будь внимательным и не болтай. Майдан права людей защищает, а ты именно занимаешься его дескридитацией. Много и мы про тебя знаем. Но каждой информации свое время. Мы лично не знаем чем ты занимался на выборах, и нам это не интересно, тем более не кто не писал анти коментарии в твою сторону. Не стыдно такой ерундой заниматься?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Валентина
Статья правдивая,по крайней мере что касается штаба Правого сектора,мне действительно обещали заплатить от партии зарплатный минимум , а в итоге сказали что мы волонтёры! И я не одна ,таких людей 18 насчитала около штаба после выборов ! Обманули и кинули!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Ксения
В статье написана правда. До выборов в штабе Правого сектора мне лично дважды обещали (Василий Васильевич,к сожалению фамилии не знаю) оплатить работу членом ДВК в размере минимальной зароботной платы, ни о какой добровольной основе не упоминалось ни разу. После выборов, когда принесла сдать отчеты и получить деньги за работу, услышала (от того же Василия) что все от Правого сектора работали на выборах на добровольной основе и никто не обещали платить за это. Выходить, что нас целенаправлено обманули! Напрашивается вопрос: чем отличается ПС от предыдущего правительсва, которое так же обмануло и кинуло народ???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Ольга Яловега
Ніхто нікого не "кидав", усім кому пропонували бути членом ДВК від Ольги Богомолець, говорили зразу, що не буде жодної грошової винагороди від кандидата, а те що люди, ще не зрозуміли, що настав час будувати "Нову Країну", з іншими цінностями, не винен ніхто.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Валентина
Роботодавець для членів ДВК - Держава.
Штаб кандидата - уповноважений кадровий менеджер.
Додаткова оплата - "хабар", "підкуп", "заохочення" - протизаконні!!! Ці виплати здійснювали і ті, хто переміг, а натомість мали б сидіти в тюрмі за протизаконні дії... Кожен громадянин, кому запропонували таку "оплату" має подати заяву в суд. Тим більше - члени ДВК, що склали присягу! А в нас - повний крах демократії, лєві гроші в конвертах. Якби з тих грошей сплатили податки, можна було б законно виплачувати збільшену зарплатню членам ДВК, з бюджету. А вимагати заохочення - то взагалі диво "демократичного свідомого" суспільства...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Валентина
Кожен член суспільства - мріє про бабки в конверті, при цьому, начебто, бажаючи змін у системі влади... Як виховувати дітей на такому прикладі?!. Яке буде суспільство, і скільки приходиться сплачувати в бюджет справді чесним людям, бо бюджет хтось та має поповнювати, і таких в нас - мало, а хто везе, того і нагружають... Шкода, що люди вимагають грошей в конвертах. За простими підрахунками, та за інформацією, що одна лиш "Батьківщина" на членів ДВК і спостерігачів (до 1500 на "лице") витратила непідзвітні (в конвертах) близько 100 000 000 грн. А це - 50 000 000 несплачених податків...
Так що, пишіть, шановні ЗМІ про "несправедливіс ть", то, може, і в суд буде за що подати, збирайте факти!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 степан
СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ДЕБІЛАМ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення