Середа, 22 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Об'єднання «Майдан» вимагає відставки Гайничеру і Маніліча

Звернення Чернівецького обласного об’єднання «Майдан» до депутатів Чернівецької обласної ради

Чернівецьке обласне об’єднання «Майдан» вимагає від депутатів Чернівецької обласної ради припинити блюзнірство щодо мешканців краю і України загалом. Депутати покликані захищати інтереси буковинців, але, на жаль, цього не роблять.

Навпаки, в очах виборців, які делегували обранцям високі повноваження, депутати себе скомпрометували власною бездіяльністю, яка після Революції Гідності виглядає ще й антидержавною.

У реаліях часу тільки одна область в Україні — Чернівецька, не спромоглася усунути злочинну партію регіонів від керівництва в обласній раді. Чому до цієї пори у своїх кріслах сидять Гайничеру, Маніліч? Чому депутати від партій, які ще донедавна були в опозиції («Народна рада» — Батьківщина, Свобода, Фронт змін) спокусилися на «кістку з панського столу» у вигляді посади першого заступника? Для чого збільшувати витрати бюджетних коштів на трудовлаштування «потрібних» кадрів? Треба переобирати керівництво обласної ради, а не розширювати штат і збільшувати видатки на утримання апарату обласної ради!

ЧОО «Майдан» вимагає:

На сесії обласної ради проголосувати за відставку Гайничеру М.І. і Маніліча В.М.

Обрати голову обласної ради та заступника.

Мінімізувати витрати на утримання обласної ради в складний для держави час .

У випадку невиконання наших вимог залишаємо за собою право громадського впливу.

Президія ради ЧОО «Майдан» 10 червня 2014 р.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення