Середа, 15 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Чернівцях з третьої спроби Олександр Мадей став депутатом

13 червня відбулося третє засідання Чернівецької міської територіальної виборчої комісії (МТВК), на якому вкотре розглядалося питання визнання депутатом Чернівецької міської ради Олександра Мадея.

Результатом засідання стало прийняття у відповідності до закону про місцеві вибори рішення МТВК щодо його визнання обраним та реєстрацію депутатом.

Нагадаємо, що вперше це питання піднімалося МТВК і не було прийнято позитивного рішення ще на засіданні 5 червня. Тоді комісією було розглянуто питання про дострокове припинення депутатства Віталія Михайлішина, який передував Олександру Мадею у списку Партії регіонів на виборах до Чернівецької міської ради в 2010 році. Вдруге це ж питання піднімалося на засіданні комісії 10 червня.

Вже на засіданні МТВК 13 червня, яке було скликане в екстреному порядку, голова комісії Генріета Баранова визнала, що реєстрація депутатом Олександра Мадея згідно рішення засідання від 10 червня «буде незаконною» (на чому ОПОРА одразу наголошувала). Відповідно ж до протоколу засідання МТВК 13 червня, на ньому були присутні 11 членів комісії. З них 8 проголосували «за» рішення про визнання обраним та реєстрацію депутатом Чернівецької міської ради Олександра Мадея, що складає більшість від складу комісії (текст постанови - https://app.box.com/s/nuvm94io81egkf1ulron). Таким чином Олександр Мадей таки став депутатом Чернівецької міської ради. Правда, з третьої спроби.

Як повідомив активісту ОПОРИ сам Олександр Мадей, він ще зранку 13 червня подав до Центральної виборчої комісії скаргу, в якій, зокрема, вимагав й розпуску МТВК у зв’язку з, на думку депутата, систематичними порушеннями виборчого законодавства та його виборчого права. У ЦВК підтвердили факт надходження скарги та повідомили ОПОРІ, що скарга зареєстрована і очікує свого розгляду.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення