Субота, 25 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Деякі депутати від Буковини не підтримали збільшення пільг для мешканців високогірних районів

6 червня у Верховній Раді серед інших розглядалося й питання про включення до порядку денного законопроекту від депутатів із “Батьківщини” Дмитра Шлемка та Юрія Ганущака “Про внесення змін до Закону України “Про статус високогірних населених пунктів в Україні” (Щодо збільшення державних гарантій в соціально-економічному розвитку).

— На жаль, законопроект набрав тільки 139 голосів, тому його знято з порядку денного на цій сесії, а шанси на те, що цей документ зможе розглянути нинішній склад Верховної Ради, з огляду на передвиборчу кампанію, також нульові, — заявляє народний депутат Геннадій Москаль.

— Хоча законопроект дуже потрібний, особливо для гірських областей, якою є Закарпаття. Ним передбачалося суттєво збільшити пільги для мешканців високогірних населених пунктів.
Наприклад, зростання державної підтримки в розвитку туризму й рекреації, відродження традиційних промислів, фінансування протизсувних і протипаводкових програм, пільги для випускників шкіл при вступі у виші. Серед іншого законопроект передбачав збільшення теперішньої 20-процентної надбавки до пенсій та всіх видів державної допомоги до 40% для мешканців населених пунктів, що розташовані на висоті 600 метрів і вище над рівнем моря. З повним текстом законопроекту можна ознайомитися на сайті Верховної Ради: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=43138

Усі депутати, що мають відношення до гірських областей, були зобов’язані не тільки особисто проголосувати за цей документ, але й агітувати за нього якомога більше своїх колег.

Тому коли я подивився результати поіменного голосування, це для мене був, м’яко кажучи, великий подив. Із депутатів, що мають відношення до Закарпаття, «за» крім мене проголосували Олександр Кеменяш та Олександр Сочка з «Батьківщини», а також позапартійний Станіслав Аржевітін.

Зате представники «ЄЦу» Василь Петьовка та Ігор Кріль взагалі не з’явилися на засідання й не проголосували. І це при тому, що В.Петьовка збирається балотуватися по мажоритарному округу, що включає Тячівський і Рахівський райони, де переважна більшість наелених пунктів якраз високогірні. Я знаю, що мешканці гірських сіл, котрі слідкують за політичними процесами в країні, дуже чекали прийняття цього законопроекту, адже це одна з найбільш незахищених і незаможних верств населення України.

Своїми діями (чи бездіяльністю) В.Петьовка та І.Кріль позбавили цих людей надії хоч трохи покращити своє нелегке життя. І після цього вони ще можуть твердити, що відстоюють інтереси закарпатців?..

За інформацією офіційного сайту Геннадія Москаля. 
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення