Середа, 30 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати-свободівці у Чернівецькій міській раді звернулися до президента щодо «драконівських» тарифів

«Звертаємося до Вас, як до високопосадовців України, від особистої і патріотичної позиції яких багато що залежить.

Останнє підвищення тарифів в Україні є «катастрофою» для масово зубожілого стану населення України. Люди просто не спроможні сплачувати в підвищені в кілька раз тарифи, за комунальні послуги» - так розпочинається звернення депутатів-свободівців у міськраді Чернівців до президента та прем’єр-міністра України. Як коментує депутат міськради, свободівка Олена Калмикова: «Наразі постала надважка економічна ситуація не лише в Чернівцях, але по всій Україні. Погодьтеся, економіка в країні не розвивається, нові робочі місця не створюються, а тарифи піднялись до «небесних цін». В результаті, самі розуміємо, що рівень життя українців падає і потрібно рятувати народ».

Також свободівка продовжила: «Порівняльний аналіз хай проведуть фахівці відповідного підрозділу Міністерства економіки, аналіз реальної платоспроможності громадян України і того, що влада пропонує їм сплачувати за комунальні послуги, звести, так би мовити, дебет з кредитом. Хоча подібні речі зазвичай ,повинні здійснюватися не «після», а «до» будь-яких нововведень. Не зрозуміла також аргументація і мотивація цих, відверто непосильних , драконівських тарифів. Чим вони обґрунтовані, суспільство так і не почуло. Тому просимо негайно аргументувати таку поведінку щодо тарифікації послуг». Отже, фракція ВО «Свобода» у Ченівецькій міськраді вимагає негайного перегляду комунальних тарифів в Україні,

суттєвого зниження їх задля приведення до відповідності з реальною платіжною спроможністю середньостатистичного громадянина України. «Вважаємо ситуацію щодо тарифів в Україні, штучно створеною, провокативною і такою, що неухильно призведе до масових заворушень в суспільстві, що неприпустимо, з огляду на війну в державі» - завершила Олена Калмикова.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»
Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення