Неділя, 12 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Галиць не визнає рішення суду і пропонує депутатам ще раз звільнити мера?

18 квітня Вінницьким апеляційним адміністративним судом винесено постанову №2а-5675/11/2411, в якій суд постановив апеляційну скаргу Панчишина Руслана Ігоровича задовольнити повністю, постанову Сокирянського районного суду Чернівецької області від 23 листопада 2011 року у справі за адміністративним позовом Панчишина Руслана Ігоровича до Новодністровської міської ради про визнання незаконним рішення Новодністровської міської ради скасувати, прийняти нову постанову, якою позов Панчишина Руслана Ігоровича задовольнити, визнати рішення, прийняте 20.09.2011 року на II пленарному засіданні XIV сесії Новодністровської міської ради «Про дострокове припинення повноважень Новодністровського міського голови Панчишина Р.І.» незаконним.
Тому я підтверджую свої слова про те, що «для відновлення Руслана Панчишина на посаді мера Новодністровська сьогодні немає жодних підстав». У рішенні суду немає зобов’язань про поновлення на посаді колишнього мера Новодністровська Руслана Панчишина тому, що сам Р.Панчишин не звертався до суду з питання свого поновлення на роботі. Дане рішення не дає права для його примусового виконання органами державної виконавчої служби, жодного виконавчого документу на виконання свого рішення суд на даний час не видав.Таким чином, судом не скасовано рішення сесії Новодністровської міської ради «Про дострокове припинення повноважень Новодністровського міського голови Панчишина Р.І.», а лише встановлено, що це рішення незаконне. Очевидно, у цій ситуації депутати Новодністровської міської ради мають повернутися до розгляду питання про припинення повноважень міського голови і вирішити його з врахуванням зауважень, вказаних у судовому рішенні. 


Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Опозиція
Галиця геть з ОДА...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Віктор Іванович
Да він є один з членів банди, яка окупувала нашу область...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Ірина
Галиць керує темними тіньовими справами Папи...і це всі знають...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Опозиція
Да він багатьох кормить...багат о хто з його рук харчується...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення