Четвер, 26 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Повна люстрація всіх чиновників та керівників комунальних закладів, - Ігор Соломон

Вимагаємо у влади початку свого реального очищення. Тільки повне перезавантаження всіх інститутів влади надасть нашому регіону можливість ефективно розвиватись і робити локальні реформи місцевого самоврядування. Саме таку думку висловлюють більшість буковинських активістів об’єднання «Самопоміч».

На думку голови «Агенції журналістських розслідувань» та редактора «Буковинської правди» Ігоря Дмитровича Соломона, в першу чергу - потрібна негайна люстраційна реформа органів місцевого самоврядування.

«Нещодавна відміна районних рад в місті Чернівці сприятиме серйозним структурним змінам. Але всі ми бачимо, що недолюстрованими на сьогодні є чиновники обласної ради, чиновники ОДА, чиновники районних адміністрацій, чиновники райрад, керівники більшість комунальних, освітніх установ, закладів охорони здоров’я. Ціла армія чиновників, директорів «регіональної» окраски ще досі залишаються на своїх посадах і гальмують всі позитивні зрушення. Всі вони традиційно активно перефарбовуються і всіма шляхами пробують відсторонитись від свого минулого», - вважає Ігор Соломон.

«Ми не дамо жодного шансу чиновникам старого покоління. Тільки жорстка люстраційна реформа органів місцевого самоврядування на нашу думку зможе викорінити всі корупційні схеми, які роками процвітають і нищать всі сподівання людей на чесність та відкритість влади», - таку позицію висловив один з активістів об’єднання «Самопоміч» Ігор Соломон.

Тільки повна масштабна люстрація всього державного апарату дасть поштовх для розвитку нашого регіону. Не тільки повна люстрація чиновників, керівників комунальних закладів, але й повна економічна люстрація членів їх сімей, щоб всі побачили реальний фінансовий стан чиновників, а не той, які вони декларують.

Будемо ініціювати і пропонувати в обласній раді з майбутніх небайдужих депутатів стоворити постійно діючу люстраційну комісію з повноваженнями перевірки та розширеного доступу до всіх можливих баз для об’єктивного проведення люстраційної перевірки на теренах нашої області. При цьому обов’язково вся інформація щодо люстрованих осіб має бути повністю публічна і у вільному доступі.
Оцінити матеріал:
(9 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -8 Франчук 93.127.32.90
До сьогодні, на буковинській землі, явних дурнів - люстраторів було лише два- Кобевко і Жижиян. Як бачимо, з"явився ще один-Соломон. В 17-му році вже такі "швондери" були, що "до основания разрушили...". Всем надо понять, что для " руководства" , даже фермерской конюшней, потрібно мати РОЗУМ ! Погляньте на КабМін. В кожного Міністра великі лише язики. Ми з Вами сьогодні - БІДНІ, як ніколи. А що буде, коли прийдуть до влади журналісти-нарк омани, спиртові і нафтові контрабандисти, , друга, але подібна, нечисть?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Ігор Соломон
Що тут скажеш... Неприємно звичайно, що за такими шедевральним іменем Франчук ховається один з "розумників" старої системи. Завжди слабкодухим особистостям важко говорити відкрито та прямо в обличчя. Ймовірно - це писк одного з недолюстрованих чиновників... перед масштабною люстрацією ;-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Франчук 93.127.32.90
За призвіщем СОЛОМОН завжди був РОЗУМ. А тут -пшик! З 17-го по 89р. в країні з вола і коня дійшли до літаків-ракет. Тоді керували- "недолюстровані ". За 89р-2015р галопом пішли знову до коня. Тут уже керують люстратори, кулявлоби, Жижияни-Кобевки -липові соломони......Р аніше, щоб стати Міністром, треба було працювати після ВИШУ бригадиром, майстром, нач.цеха, голов.інженером , директором,...М іністром. Сьогодні- сиська мами, за гроші папи школа, ВИШ, депутат-Міністр . Цвяха тями нема забити, а КЕРІВНИК!.....- люстатор-сопляк ! Навіть газети купили за чужі гроші, ЗРАДНИКИ НАРОДУ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Ігор Соломон
Відчувається провладний стиль беззмістовних образ. Слабких та ображених осіб зазвичай захищаю, а ображати бота-регіонала не вбачаю доцільним. Дискутувати з слабодухими казкарями не бачу сенсу, тим паче жодної предметної дискусії з такими "інтелектуалами " в мене навряд чи знайдеться...об ражати інших це точно не моє...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Франчук 93.127.32.90
До всього треба мати розум! А у Вас- слабкувато. Спілкуйтесь з Кобевком! Він, коли не "загашенний", говорить може. Дуже добре напрактикувався доповідними в КДБ. Жаль, ширинка весь час відкрита. По Вашому розуму ще Жижиян. Його біографія і наповнення кишені за рахунок контрабанди, дуже схожа з "діячами" краю, деякими редакторами газет. До речі, збагачення сім"ї Соломонів дуже далеке від ЧЕСНОТ і набувалось ДАЛЕКО не за рахунок інтелектуальної праці!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Ігор Соломон
На жаль одні слова і образи...неприє мно, але треба поважати і таку думку, адже пан "Франчук" теж людина....а я поважаю людей, навіть таких потужних горе-"інтелекту алів" :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -7 Франчук 93.127.32.90
Цікава дискусія. Жаль, що Соломон не захотів росповісти про шляхи збагачення сімейки Соломонів. Знаючи їх, Їхні статки, можна віддавати на жорстку люстрацію.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Франчук 93.127.32.90
Мне нравится фото. Умственные карлики с манией величия.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Ігор Соломон
Не хочеться називати Ваше справжнє ім'я пан "Франчук", але Вам мало бути соромно за Ваше виховання...я Вам обов'язково скажу свою думку про Вас, при зустрічі...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Франчук 93.127.32.90
Радий зустрічі, було би бажано поспілкуватись.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення