Субота, 18 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На крісло чернівецького мера претендують 14 кандидатів

30 вересня – останній день, коли кандидати можуть подати документи на реєстрацію для участі в місцевих виборах.

Станом на 18:00 до Чернівецької міської виборчої комісії документи подали 14 претендентів на посаду міського голови.

Зокрема, сьогодні документи подали Сергій Козак від міської організації Радикальної партії Ляшка, Віталій Михайлішин від «Рідного міста», Олександр Пуршага від ВО «Батьківщина», Наталія Якимчук від «Солідарності», Наталія Стрельчук від «Відродження» та самовисуванці Ігор Жижиян, Ярослав Кушнірик.

29 вересня подали документи на кандидатів на посаду міського голови Олексій Каспрук (самовисуванець), В’ячеслав Кишлярук (висуванець від Громадянської позиції), Василь Гошовський (висуванець від Народного контролю), Віталій Мельничук від ВО «Свобода». А 28 вересня до Чернівецької міської виборчої комісії документи на кандидата в мери подали самовисуванці Михайло Сеничак, Веніамін Юдицький та Валерій Топало.

Таким чином наразі подали документи шість самовисуванців та вісім кандидатів від політичних партій.

Відповідно до календарного плану, до 30 вересня включно триватиме подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови. До 1 жовтня включно комісія прийматиме рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Артем
Яка регістрація може бути в Жижияна? Адже це людина хвора на всю голову і без довідки від психолога, з ним розмовляти не можна. Подібними кандидатами, як Жижиян, психлікарня заповнена повністю, наряду з наполеонами, сталінами,...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення