П'ятниця, 14 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях в маршрутках виявили агітки за кандидата в мери (фото)

Спостерігачами ОПОРИ 18 жовтня в салоні маршрутного автобусу № 18 (номери СЕ 0551 АА) виявлено агітаційні матеріали кандидата на посаду Чернівецького міського голови Ярослава Кушнірика.

Розміщення агітації всередині транспортних засобів громадського користування заборонено.

В підприємстві-перевізнику «Буковина Трансекіпаж», яка обслуговує вказаний маршрут, ОПОРІ повідомили, що поява агіток в маршрутках не є ініціативою керівництва чи за його згоди, і що вони провели напередодні виборів бесіду з працівниками щодо заборони розміщення агітаційної продукції в маршрутках.

Кандидат в мери Чернівців Ярослав Кушнірик прокоментував ОПОРІ, що не причетний до цього випадку і гадки не має, як агітаційні листівки з вихідними даними могли потрапити в маршрутку.

ОПОРА вкотре наголошує, що згідно ч. 6, п. 9, статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів.

Порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях громадянином – тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, підприємствами-розповсюджувачами реклами – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення