Середа, 23 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кандидати та партії в Чернівецькій області агітують не за кошти своїх виборчих фондів (фото)

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували в Чернівцях та Новоселицькому районі випадки, коли на друкованій агітаційній продукції партій та кандидатів замовниками вказані виборчі фонди політичних партій, з яких відповідні суб’єкти фінансуватися права не мають.

Так, згідно ч. 6, статті 54 Закону України «Про місцеві вибори», передвиборна агітація здійснюється за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі. Використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється.

Однак на Центральній площі міста Чернівці спостерігачі зафіксували агітаційні сіті-лайти із зображенням першого кандидата партії «Відродження» до Чернівецької обласної ради Олега Унгуряна, на якому замовником вказано Київську міську організацію партії «Відродження». Такі ж сіті-лайти зафіксовані в місті Хотин Чернівецької області.

На перехресті вулиць Руської та Лук’яна Кобилиці міста Чернівці зафіксовано агітаційний біг-борд із зображенням кандидата до Чернівецької міської ради Миколи Романюка (№ ТВО, за яким закріплено кандидата - 5), на якому замовником вказано Чернівецьку обласну організацію політичної партії «Наш край», тоді як кандидат висувався міською організацією партії. Відповідно й фінансування цієї агітації повинно здійснюватися з виборчого фонду міської організації партії.

На перехресті вулиць Московської олімпіади та Кишинівської зафіксовано біг-борд кандидата на посаду Чернівецького міського голови від партії «Громадський рух «Народний контроль» Василя Гошовського, на якому замовником вказано Львівську міську організацію партії. Щодо цього кандидата, то на перехресті вулиць Московської олімпіади та Фастівської зафіксовано біг-борд, на якому у порушення ч. 2 статті 56 Закону «забули» вказати вихідні дані.

Також в місті Новоселиця та в селі Маршинці з’явилися друковані агітаційні матеріали кандидата в районну раду Іллі Сікори, який балотується від політичної партії «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ». В Новоселицькій районній виборчій комісії повідомили, що політична партія «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» виборчого фонду не відкривала. В своєму коментарі кандидат зауважив, що друк агітаційної продукції відбувався за кошти обласного виборчого фонду.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення