Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Ленківцях свободівці подарували дитячому садочку принтер (фото)

22 жовтня кандидат-свободівець по округу Володимир Моклович, лідер Чернівецької міської організації ВО «Свобода», Микола Собко відвідали садочок в Ленківцях і подарували садочку принтер та солодощі вихованцям закладу.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода», яка надала і фото з заходу.

Зокрема, як йдеться в повідомленні «свободівці відвідали село Лемківці, де розпочали будівництво нового дитячого садочку» і «турбуючись за якісну роботу працівників закладу, свободівці виділили для дитячого садочку принтер та солодощі вихованцям».

Захід супроводжувався агітацією, партійці були одягнені в куртки з символікою партії.

Відповідно до п. 4 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віктор15
Ленківці а не Лемківці
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення