Вівторок, 20 серпня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Стали відомі результати виборів до Сторожинецької райради, міськради та мера

Сторожинецька районна виборча комісія після обробки 100% протоколів від ТВК встановила результати виборів до Сторожинецької районної ради.

Районна рада
Із 10 місцевих організацій політичних партій 5% бар’єр подолали 6, які згідно виборчої квоти (669 голосів за одне депутатське місце) розподілили місця в районній раді наступним чином:

Наш Край – 4 мандати, 3012 голосів виборців або 10,9907%:
Плегуца Матвій Дмитрович – перший кандидат.
Триколіч Олег Анатолійович – округ №23, 37,60% голосів на окрузі.
Бута Георгій Аврелович – округ №17, 23,61% голосів на окрузі.
Істратій Анна Георгіївна – округ №8, 20,40% голосів на окрузі.
Радикальна Партія – 3 мандати, 1841 голос виборців або 6,7178%:
Маниліч Віталій Васильович – перший кандидат.
Штефюк Павло Іванович – округ №9, 18,59% голосів на окрузі.
Бурла Мірча Драгушевич – округ №11, 13,65% голосів на окрузі.

Аграрна Партія – 5 мандатів, 3594 голоси виборців або 13,1144%:
Брижак Петро Михайлович – перший кандидат.
Змошу Валерій Іванович – округ №26, 34,08% голосів на окрузі.
Торський Петро Іванович – округ №24, 29,36% голосів на окрузі.
Дульгер Олексій Васильович – округ №30, 28,53% голосів на окрузі.
Урсулян Іван Мірчович – округ №29, 24,05% голосів на окрузі.

БПП “Солідарність” – 10 мандатів, 6364 голоси виборців або 23,2220%:
Лосік Іван Іванович – перший кандидат.
Піцул Анатолій Дмитрович – округ №20, 45,44% голосів на окрузі.
Легоцький Ростислав Леонович – округ №33, 38,76% голосів на окрузі
Кривко Іван Миколайович – округ №27, 38,19% голосів на окрузі.
Божескул Владіслава Тодорівна – округ №24, 38,09% голосів на окрузі.
Онуляк Яворіка Миколаївна – округ №15, 36,17% голосів на окрузі.
Реус Ярослав Миколайович – округ №31, 35,00% голосів на окрузі.
Рибак Михайло Григорович – округ №32, 33,36% голосів на окрузі.
Піцул Надія Дечибалівна – округ №21, 28,07% голосів на окрузі.
Бергоміцький Дмитро Михайлович – округ №18, 26,89% голосів на окрузі.

Народна Партія – 3 мандати, 1843 голоси виборців або 6,7251%:
Серецький Михайло Миколайович – перший кандидат.
Крученяк Григорій Михайлович – округ №19, 30,50% голосів на окрузі.
Гулей Марія Миколаївна – округ №32, 22,31% голосів на окрузі.

ВО “Батьківщина” – 11 мандатів, 7430 голосів виборців або 27,1118%:
Гуцуляк Катерина Георгіївна – перший кандидат.
Цікал Ганна Іванівна – округ №16, 46,09% голосів на окрузі.
Мойсюк Володимир Діонізійович – округ №15, 39,87% голосів на окрузі.
Іфтимійчук Марія Василівна – округ №10, 38,65% голосів на окрузі.
Кондрюк Флоріка Василівна – округ №27, 37,59% голосів на окрузі.
Процеску Віорел Троянович – округ №21, 36,84% голосів на окрузі.
Бурла Кармелія Костянтинівна – округ №36, 35,84% голосів на окрузі.
Доскалюк Аліна Миколаївна – округ №30, 34,96% голосів на окрузі.
Мікіцел Микола Степанович – округ №22, 34,80% голосів на окрузі.
Мудряк Тетяна Василівна – округ №11, 34,72% голосів на окрузі.
Сумарюк Григорій Миколайович – округ №19, 33,47% голосів на окрузі.

В загальному в новій Сторожинецькій районній раді буде 36 депутатів.
Не потрапили в районну раду кандидати від Опозиційного блоку (1048 голосів, 3,8241%), Громадянської позиції (623 голоси, 2,2733%), Відродження (397 голосів, 1,4486%) та ВО “Свобода” (1253 голоси, 4,5722%).
Оскільки деякі з тих, хто пройшов по списках партій, одночасно балотувалися до рад різних рівнів, то районна виборча комісія ще повинна обробити протоколи решти районних ДВК по виборах міської, селищної, сільських рад та відповідно міського, селищного та сільких голів.
Якщо хтось із виборчого списку відмовиться від депутатства, то на його місце зайде наступний за ним згідно відсортованого по відсотках підтримки списку кандидатів. Тобто до часу видачі посвідчень депутатам список обраних до рад може змінитися.

Міська рада
Сторожинецька міська виборча комісія встановила результати виборів до Сторожинецької міської ради.

Із 8 місцевих організацій партій, які брали участь у виборах депутатів міської ради, подолали 5% бар’єр 6. Згідно виборчої квоти, яка склала 145 голосів, місця в новій раді розподілилися наступним чином:

Наш Край, 3 мандати, 386 голосів виборців або 9,86%:
Чоботар Роман Романович – перший кандидат.
Гадинко Олександр Олександрович, округ №26, 29,16% голосів виборців.
Костащук Микола Миколайович, округ №15, 28,47% голосів виборців.

ВО “Батьківщина”, 8 мандатів, 1128 голосів виборців або 28,80%:
Равлюк Лідія Георгіївна – перший кандидат.
Корочук Ольга Семенівна – округ №12, 68,46% голосів виборців.
Антонюк Василь Степанович, округ №2, 44,72% голосів виборців.
Шульгіна Ганна Василівна, округ №1, 42,93% голосів виборців.
Дарабан Катерина Степанівна, округ №19, 40,56% голосів виборців.
Трояновський Тодор Ілліч, округ №22, 35,15% голосів виборців.
Конечний Юрій Валерійович, округ №20, 34,81% голосів виборців.
Рудий Олександр Валерійович, округ №9, 33,91% голосів виборців.

ВО “Свобода”, 1 мандат, 232 голоси виборців або 5,92%:
Панкратова Ірина Петрівна – перший кандидат.

Аграрна Партія, 4 мандати, 659 голосів виборців або 16,83%:
Брижак Петро Михайлович – перший кандидат.
Бойчук-Щітка Марина Василівна, округ №15, 36,5% голосів виборців.
Бойчук Василь Олексійович, округ №5, 33,58% голосів виборців.
Олексюк Павло Мірчович, округ №16, 26,19% голосів виборців.

Радикальна партія, 3 мандати, 414 голосів виборців або 10,57%:
Карлійчук Ілля Васильович – перший кандидат.
Корецький Йосип Степанович, округ №23, 15,52% голосів виборців.
Войцицька Світлана Станіславівна, округ №14, 15,29% голосів виборців.

БПП “Солідарність”, 7 мандатів, 950 голосів виборців або 24,26%:
Матейчук Ігор Григорович – перший кандидат.
Євдокименко Анатолій Олександрович, округ №4, 34,78 голосів виборців.
Беленчук Альона Олексіївна, округ №22, 34,54% голосів виборців.
Сокирка Іван Євстафійович, округ №25, 34,04% голосів виборців.
Оленюк Анатолій Вікторович, округ №17, 33,33% голосів виборців.
Кричка Наталія Володимирівна, округ №24, 33,10% голосів виборців.
Водославський Іван Іванович, округ №9, 32,17% голосів виборців.

Не пройшли до міської ради місцеві організації партій Відродження (2,22%, 87 голосів) та Громадянська позиція (1,53%, 60 голосів).

Міський голова
На виборах міського голови в загальному проголосувало 4037 виборців. Результати:

Дьяконюк Деонізій Євгенович – 166 голосів, 4,11%
Панчук В’ячеслав Іларіонович – 255 голосів, 6,32%
Карлійчук Микола Миколайович – 3565 голосів, 88,31%
Решту виборчих бюлетенів були визнані недійсними.

Ті кандидати, які пройшли одночасно до районної та до міської ради повинні визначитися, в якій раді вони залишаться депутатами. Районна та міська ТВК затвердять протокол про визнання обраними вищевказаних осіб. У них буде термін для того, щоб визначитися з депутатством або відмовитися від нього. Після цього ТВК реєструють кандидатів депутатами, видають їм посвідчення та скликають першу сесію.

Результати виборів сільських голів та сільських депутатів будуть опубліковані після їх обробки всіма ТВК району.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення