Четвер, 24 жовтня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Меру Олексію Каспруку не дадуть розслабитися його "улюблені" депутати (фото)

Сесія міськради пройшла традиційно з перчинкою.

Спочатку активіст Андрій Калинка ледве не побив новообраного депутата від "Солідарності" Віктора Савчука, якого звинуватив у підкупі, а пізніше - після погоджувальної ради на сесії виникли спірні питання щодо розміщення фракцій в сесійній залі. Одне з питань виникло щодо місця депутата від "Самопомочі" Андрія Брязкала, сусідами якого виявились представники "Солідарності", але після перперви фракція "Самопоміч" вирішила не провокувати конфлікт і добровільно поступилася місцем Наталії Якимчук з "Солідарності". Окремо представники "Рідного міста" побажали змінити місця своїй депутатів, колеги з інших фракцій майже одноголосно підтримали побажання депутатів "Рідного міста".

На погоджувальній раді за пропозиціями фракцій обирали голів постійних комісій, кожній партії віддали по одній комісії. Фракція "Самопомочі" запропонувала створити та очолити окрему Аникорупціну комісію, але побажання депутатів від "Самопомочі" відхилили колеги з інших фракцій, які вирішили залишити комісії в поперередній редакції.

В сесійній залі помічається з перших хвилин боротьба між мером Олексієм Каспруком і партією "Рідне місто". Інші партії показали свою індивідуальну позицію, спробували себе виокремити і проявити серед інших. На першій сесії "Самопоміч", "Свобода", "Народний контроль", "Батьківщина" і "Солідарність" вели себе досить коректно, нейтрально та стримано. Час покаже, але на перший погляд вбачається, що меру з новообраними депутатами буде однозначно легше працювати. Однак меру Каспруку все ж розслабитися повністю не дадуть його "улюблені" та постійні опоненти - Володимир Бешлей, Валерій Чинуш, Анатолій Чесанов, Віталій Михайлішин, до який приєднався зовсім не простий опонент Василь Продан.

Сесію окрім відомих почесних громадян міста відвідали і два народні депутати від "Народного фронту" Максим Бурбак і Микола Федорук, які традиційно мають великий вплив на політичні процеси в Чернівцях, особливо в його кулуарах. Були помічені також депутати обласної ради від "Свободи" Віталій Мельничук і "Самопомочі" Іван Гешко, Василь Гостюк та Михайло Чорней, які прийшли привітати і підтримати своїх колег. 

Наприкінці депутати підтримали Проект «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці», який дозволить щорічно заощаджувати місту понад 600 тисяч євро, запропонований заступником голови Марією Порчук, яка була вдягнена в надзвичайно оригінально-патріотичну сукню.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення