Неділя, 05 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати обласної ради в Чернівцях протягом трьох годин не могли затвердити порядок денний (відео)

27 липня 2012 року відбулася 11 сесія обласної ради VI скликання, на якій мали вирішити ряд важливих питань: про інформацію керівників правоохоронних органів Чернівецької області щодо розслідування резонансних фактів хуліганських дій, пов’язаних з обласною організацією «Фронту змін», про звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Верховної Ради України щодо недопустимості наступу на українську мову, про виконання обласного бюджету за І квартал 2012 року, про внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік та інші.

Проте сесія, яка ніби розпочалася спокійно, дуже сильно затягнулася. Не те, щоб, довго розбирали ті чи інші питання. Просто не могли затвердити порядок денний.

Справа в тому, що за пропозицією голови обласної ради Михайло Гайничеру першими мали розглядатися питання про бюджет, з чим ніхто не був проти. А от рішення щодо питань, які мали йти далі, просто паралізували роботу сесії. Опозиція хотіла, щоб наступним мало бути питання про мову, а представники Партії Регіонів хотіли заслухати інформацію, пов’язану з розслідуванням резонансних фактів хуліганських дій.

Звичайному свідку цих подій напевно було б дивно, чому одне з цих двох питань має бути обов’язково третім, але на виручку прийшов один із представників опозиції, який озвучити свою точку зору з даного протистояння.
На його думку, представникам Партії Регіонів було невигідно розглядати і особливо приймати питання «Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Верховної Ради України щодо недопустимості наступу на українську мову», адже 30 липня відбудеться позачергова сесія Верховної Ради, де такому рішенню можуть бути не раді.

З іншого боку, опозиція не може поступитися, адже тоді Чернівецька область буде єдиною у Західній Україні, де не те, що не оскаржили закон про мовне питання, а й навіть не розглянули його на сесії. А це відповідно означає, що чернівчани ніби повністю підтримують даний закон.
Тому на думку опозиції, розглянувши питання про бюджет, Партія Регіонів завадить подальшій роботі сесії чи зробить все можливе для її перенесення, і тоді питання про мову залишиться «за бортом».

Відео

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Ольга
Одні бандити зібрались, що від них чекати
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення