П'ятниця, 18 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

«Самопоміч» в міській і обласній радах буде і надалі працювати лише в інтересах громади з усіма демократичними силами (фото)

Осередок політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» в Чернівецькій області провів 19 лютого прес-конференцію, головною темою якої стало припинення фракції «Об'єднання «Самопоміч» участі в парламентській коаліції, наслідки цієї події, а також робота місцевого осередку партії та фракцій в місцевих радах.

16 лютого 2016 року український народ став свідком відвертої змови між вищим керівництвом держави з однієї сторони та олігархами і підконтрольними їм силами в парламенті з іншої. Відбулась спроба остаточного цементування влади клептократії та олігархії в Україні. Став очевидним владний союз, до якого увійшли частина фракції Блоку Петра Порошенка, «Народний фронт» та уламки Партії Регіонів, підконтрольні низці олігархів. Такі дії делегітимізували Уряд України, є замахом на державний устрій країни та остаточно розвалили парламентську коаліцію «Європейська Україна».

Особливо цинічно, що такий союз оформився напередодні річниці розстрілу патріотів на Майдані та трагічних подій під Дебальцевим.

Враховуючи це, Провід партії Об’єднання «Самопоміч» ухвалив:

- визнати неможливим подальше перебування Об’єднання «Самопоміч» в союзі з політичними силами, які стали учасниками олігархічного перевороту в парламенті та припинити участь в парламентській коаліції;

- ініціювати створення платформи для об’єднання експертних та громадських середовищ на національному та регіональному рівнях з метою узгодження спільних позицій щодо Конституції України, економічного розвитку та зростання добробуту людей, реформ в ключових галузях та розробки плану дій для досягнення цих цілей; 

- фракції Об’єднання «Самопоміч» ініціювати зміни до Закону України «Про вибори» з метою проведення наступних парламентських виборів на основі відкритих виборчих списків. 

Декларуємо готовність підтримувати ті законопроекти нової коаліції та Президента України, які будуть сприяти обороноздатності країни, європейській інтеграції та зростанню добробуту людей.

Звертаємось до тих депутатів-членів фракції Блоку Петра Порошенка та «Народного фронту», які вважають для себе неприйнятною участь в організації цементування влади клептократії та олігархії, вийти зі своїх фракцій, чітко задекларувати свою позицію та спільно координувати дії для захисту парламентаризму в Україні.

Осередок політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» в Чернівецькій області повністю підтримав рішення фракції у Верховній Раді, натомість зазначивши, що дане рішення партії жодним чином не вплине на діяльність «Об'єднання «Самопоміч» в місцевих радах, адже поняття коаліції для місцевих рад є відносним і ситуативним. Партія як в міській, так і в обласній радах працює і буде працювати лише в інтересах громади міста Чернівці і області.

Голова обласного осередку Андрій Рогатюк повідомив присутнім про позицію партії, а також розповів присутнім, що «Об'єднання «Самопоміч» з жодною політичною силою не конфліктує, а працює абсолютно з усіма демократичними партіями і фракціями, виключно на користь громади.

Після чого очільники осередків, керівники фракцій, депутати місцевих рад «Об'єднання «Самопоміч» відповіли на "гарячі" запитання журналістів.

Про ситуацію в Хотині 

Щодо позиції партії щодо ситуації з Хотинщиною, то керівник обласного осередку запевнив, що деякі депутати вже підключились і працюють над цим питанням, намагаючись допомогти громаді Хотина відстояти свій регіон. В Хотинському районі від «Об'єднання «Самопоміч» на місці активно бореться наш активіст Андрій Курочкін, ми йому пробуємо допомогти, в тому числі підключаємо народних депутатів.

Про ситуації з БДФЕУ 

Андрій Рогатюк прокоментував позицію «Об'єднання «Самопоміч» щодо приєднання БДФЕУ до ЧНУ. Позиція полягає в законній площині, але ми виступаємо категорично проти підкилимних рішень без обговорення і дискутування з громадськістю, з працівниками вузів і зі студентами.

Про ситуацію з блокуванням російських фур
 

Щодо блокування російських фур, то «Об'єднання «Самопоміч» виступає за послідовну боротьбу з російським агресором. Потрібно на рівні Уряду ці питання вже давно було підняти і узгодити з РНБО та заборонити фурам країни агресора не тільки транзитне перевезення вантажів, а й взагалі - вільне переміщення територією України.

Про співпрацю з мером

На запитання журналістів до Віктора Гищука про його співпрацю з мером Каспруком, очільник міського осередку «Об'єднання «Самопоміч» підтвердив свою співпрацю з очільником міста, а також запевнив присутніх, що з питань енергоефективності він і надалі буде спільно працювати з будь-яким очільником міста, якого оберуть чернівчани, адже для нього головне – робити користь громаді.

Про «засланих козачків»

На запитання про заяву нардепа Миколи Федорука щодо «засланих козачків» в «Самопомочі» і за інформацією одного з журналістів, цими «козачками» нібито є учасники АТО, депутати міськради Олександр Ставчанський і Віталій Матвієнко, які нібито перебувають під «впливом» нардепа від «Народного фронту» Максима Бурбака. Натомість Андрій Рогатюк з повагою висловився про екс-мера, нардепа Миколу Федорука, висловив особливу повагу його здобуткам для міста, в той же час, інформацію щодо «засланих козачків» очільник обласної «Самопомочі» повністю спростував і назвав таку інформацію особистою думкою нардепа.

Про виконком і секретаря міськради.

Голову фракції у міській раді Віталія Гавриша запитали щодо можливих кандидатур до виконкому міської ради, а також про кандидатуру від «Об'єднання «Самопоміч» на секретаря міськради. Щодо кандидатури до виконкому - це Андрій Рогатюк, а щодо секретаря міськради - то це питання на фракції ще не розглядали, але не виключаємо, що можливо, якщо рішення фракції спільно з Дорадчою радою буде про висування свого кандидата, то це питання обов’язково розглянемо.

Про подвійне громадянство 

Про відсутность у депутатів від «Самопомочі» подвійного громадянства запевнив всіх присутніх координатор обласного осередку «Об'єднання «Самопоміч» Ярослав Цуркан.

Серед присутніх депутатів, підтвердив відсутність у нього румунського паспорта депутат обласної ради від «Самопомочі» Руслан Майданський, який народився в Новоселицькому районі та навчався в румуномовній школі.

Про спільний бізнес з «Слоном»


Компрометуюче запитання наприкінці задали депутату обласної ради Василю Гостюку щодо нібито існуючого в нього спільного бізнесу з контрабандистом «Слоном», який нібито дотичний до нардепа Максима Бурбака. Депутат Гостюк спростував подібні звинувачення і пообіцяв подарувати цей «спільний» бізнес журналісту, якщо він його знайде.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення