П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Вісім депутатів облради утворили депутатську групу "Вижницько-Путильська перспектива" (документ)

На черговій сесії Чернівецької обласної ради депутати утворили депутатську групу "Вижницько-Путильська перспектива", яка була створена на зборах ще 22 лютого 2016 року.

В депутатську групу входять вісім депутатів Чернівецької обласної ради. Це - Андрюк Андрій Васильович, Волошенюк Марина Віталіївна, Гавриляк Юрій Васильович, Савчук Микола Петрович, Стринада Микола Петрович, Фрей Петро Прокопович, Чорней Михайло Васильович та Шевчук Іван Васильович.

Керівником групи обрали депутата Чернівецької обласної ради від політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» Михайла Чорнея.

Метою утворення даної депутатської групи є вирішення нагальних питань Вижницького та Путильского районів, допомога та підтримка мешканців даних регіонів, лобіювання бюджетного фінансуванння перспективних програм розвитку даних територій.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 бАБЬЮК
"Разом і батька можно бить!" Поговірка буде працювати на громади, Але, не дай Бог, сюди встряне гонорейний аферист Жижиян і будуть одні неприємності
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення