Четвер, 17 жовтня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Голова Путилської РДА Микола Савчук звинувачує у брехні нардепа Івана Рибака (документи)

Нещодавно, народний депутат України Іван Рибак на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» написав, що 202-ий виборчий округ отримає з державного бюджету майже 12 мільйонів гривень на розвиток соціальної інфраструктури.

Кошти отримають Кіцманський, Вижницький і Сторожинецький райони. А Путильський не отримає ні копійки.

Свою позицію Іван Петрович обгрунтовує так: «Скільки не бився, від голови Путильської райдержадміністрації пана Савчука – жодного об’єкту, жодної пропозиції. Невже-то на все вистачає місцевих коштів? Звісно, що ні. Але під каміння, що лежить, вода не тече. Прикро. Сподіваюся, приклад сусідів «розбудить» мешканців Путильського району, та восени ми разом зможемо добитися виділення необхідного для розв’язання багатьох проблем державного фінансування».

Також народний депутат написав, що перелік об’єктів, на які виділили ці кошти, він відпрацьовував разом із головами відповідних міських, сільських та селищних рад. Таким чином, за 12 мільйонів проведуть капітальні ремонти спортивних залів, шкіл, придбають нове комп’ютерне обладнання, відновлять вуличне освітлення в містах, селах та селищах та ще й з встановленням енергоефективних ліхтарів.

Щоб знайти або підтвердження, або спростування того, що з району депутатові не надходило жодної пропозиції, ми звернулися до голови райдержадміністрації Миколи Савчука. Він розповів, що РДА ще з минулого року надсилала нардепу цілу низку звернень стосовно проблемного стану доріг та аварійних мостів у Розтоках. У листах зазначали, що район може залишитися без сполучення з обласним центром, тому просили сприяння у вирішенні цього питання. Про ці та інші проблеми неодноразово нардепу наголошувала на обласній сесії група депутатів від Путильського та Вижницького районів.

Також Іванові Рибаку адресували звернення з проханням посприяти у виділенні додаткових коштів на погашення заборгованості по заробітній платі та переглянути «формульний розрахунок» базової дотації для гірських районів. Адже грошей вистачає лише на 50 відсотків. Однак, за словами Миколи Петровича, народний депутат не дав відповіді на жодного листа і з його боку не відчувається ніякої підтримки. Вже близько року Іван Рибак не заходив в райдержадміністрацію та не проводив у районі прийом громадян. А коли все ж з'являється на Путильщині, то спілкуватися з людьми часу не має.

Голова райдержадміністрації Микола Савчук запевнив, що інформація, опублікована на офіційній сторінці народного депутата, є неправдивою. «Напередодні цієї заяви Іван Рибак, як народний обранець від 202-го виборчого округу, навіть не цікавився, які проблеми в Путильському районі потрібно вирішувати першочергово. Але, зрештою, з якими бідами стикаються горяни у повсякденному житті, йому відомо ще від початку депутатської діяльності. Напевно в нього просто домінує особиста неприязнь до мене ще з моменту передвиборчої кампанії або розуміючи, що виборці бачать його бездіяльність і порожні обіцянки, вирішив «перевести стрілки» на місцеву владу» - констатує Микола Петрович.

Час від часу до депутата Івана Рибака звертаються особисто як голови окремих сільських рад, так і жителі району. Але й тут, на жаль, ніякої підмоги. Зокрема, Плосківський сільський голова Микола Горбан на початку нинішнього року надіслав нардепу клопотання про виділення 300 тисяч гривень на перекриття даху в дитячому садку, а також на ремонт відрізка дороги до Лустуна. Листа надіслав разом із кошторисом. Однак відповіді не отримав і по нині.

Зверталися до Івана Петровича і депутати районної ради, зокрема, Василь Журавець, з приводу розчищення русла річки, виділення коштів на школу в селі Розтоки. Були звернення щодо ремонту будинку культури та шкільного спортзалу у Підзахаричах, і багато інших. Але депутат допомагати району бажання не має і співпрацювати з районною владою не хоче. Натомість, як каже Микола Савчук, замість реальної роботи - лише суцільні піар-акції.

Марина Юрченко

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Знаю як
Рибак ще той піарщик!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Georg
Збирайте підписі та виганяйте до біса такого депутата.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення