Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Нардеп Березюк повідомив про розслідування діяльності депутатів від «Самопомочі» на Буковині

На Буковині триває внутрішнє службове розслідування щодо діяльності депутатів фракцій "Об'єднання "Самопоміч" в місцевих радах.

Про це повідомляє "Буковинська правда" з посиланням на народного депутата від "Самопомочі" Олега Березюка, який про це розповів на своїй прес-конференції у Чернівцях .

Керівник парламентської фракції "Самопоміч" повідомив, що керівництво партії отримало чимало інформації про те, що деякі депутати від "Самопомочі" своїми голосуваннями в міській та обласній радах відображають інтереси певних комерційних олігархічних груп.

"Ми зараз проводимо глибоке службове розслідування в партії щодо ситуації, яка склалася у Чернівцях, бо наша слабкість має стати нашою силою. Тому основна проблема - це проблема кадрів. Друга проблема - це проблема олігархії, яка використовує людські слабкості. Тому що іноді люди не можуть встояти проти якісних комерційних пропозицій. І людина слабка", - розповів пан Березюк.

"Ми проводимо серйозне службове розслідування, яке почалося після того, коли ми отримали багато інформації від людей, що голосування наших депутатів не відображає інтересів міста чи області, а відображає інтереси окремих комерційних олігархічних груп. Для нас це є серйозне звинувачення. У нас не було такої мети, коли ми приходили до Чернівців, пропонуючи свої ідеї. Тому наслідком цього службового розслідування - буде висновок, який буде дуже публічним. І частина мого приїзду - це отримати інформацію, бути прозорим і відкритим. Наслідком цього буде висновок, який буде мати свої наслідки. Ви знаєте, що законодавство передбачає процедуру відкликання депутатів місцевих рад. Так, це не проста публічна процедура, яка до певної міри зачіпає гідність людей, але ми сподіваємося, що партійний осередок у Чернівцях і в області буде мати достатньо духу, за вашої підтримки, адже від громадськості ми отримали першу інформацію, - додав нардеп Березюк.

Службове розслідування щодо діяльності депутатів від «Самопомочі» у міській та обласній чернівецьких радах, яке тривало рік, завершується. Жодних імен і конкретних даних розслідування нардеп не озвучив. Проте пообіцяв зробити це незабаром.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення