Понеділок, 26 жовтня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

"Самопоміч" рекомендує всім своїм депутатам у міській раді добровільно скласти повноваження

На прес-конференції в приміщенні офісу "Об'єднання"Самопоміч" депутати Чернівецької міської ради від "Об'єднання"Самопоміч" після звітування відповіли на запитання журналістів.

Про це ексклюзивно повідомляє "Буковинська правда".

 Ваш колега пан Ставчанський, на жаль чомусь тут відсутній, за інформацією неодноразово писав доноси на фракцію "Самопомочі" в міській раді центральному керівництві партії в Києві. На вашу думку чого він хотів цим досягнути? Після цих доносів, яка ситуація у фракції? Чи не погіршилися у вас відносини з паном Ставчанським?

"З приводу відсутності Олександра Володимировича (ред. Ставчанського), то сьогоднішнє звітування не є якесь свято, відповідно воно було проанансоване досить в короткі терміни і в силу певних об'єктивних обставин, житєвих не всі депутати змогли бути присутніми. Питання, які будуть цікавити журналістів, можна буде задати йому завтра, я думаю він буде присутній на засіданні сесії в міській раді. Щодо інформації, що пан Ставчанський писав доноси, то ми теж володіємо цією інформацією. Ми спілкувалися з цього приводу з Олександром, я думаю що більшість моментів ми з ним вияснили. І все ж таки якщо якісь питання залишаються, то всі питання потрібно вирішувати на місці з колегами, якщо не зможемо вирішити, то тоді потрібно звертатися по ієрархії", - зазначив керівник фракції Віталій Гавриш. І все ж яка ситуація у фракції? "В мене до нього питань немає, але якщо в нього є якісь питання до мене, то я готовий відповісти. Ми як співпрацювали так і співпрацюємо", - резюмував пан Гавриш.

Березюк сказав, що буде відкликати депутатів, які не будуть тримати лінію партії. Бурбак звинуватив, що у вашій фракції купили деяких депутатів. Можете прокоментувати ці питання в розрізі протягування шкурняків на сесії, деякі з них в інтересах "Самопомочі"?

"Всі рішення які на сесії голосуються, вони ставляться в порядок денний. Вони не вносяться депутатами, вони вносяться Департаментами. Якщо Департамент запропонував порядок денний, а міський голова підписав, то всі ці питання є законні і немає підстав їх називати "шкурняками", - депутат Гавриш.

Керівник фракції відповів і щодо відкликання депутатів, яке анонсував нардеп Березюк.

"Ми перед цим збиралися розширеним активом "Самопомочі" і в Київі нам було рекомендовано написати зави на вихід з депутатства, окільки є розбіжності між політичною лінією партії і тим як ми бачимо розвиток міста Чернівці. При чому рекомендували всім шістьом, щоб наступні колеги могли зайти. Це думаю пов'язано в тому числі і з активною позицією депутатів Верховної Ради з інших фракцій, які певною мірою "тиснули" на своїх колег. Ми попередньо вже спілкувалися з цього приводу - ніхто з колег за депутатське крісло не тримається. Я особисто готовий написати заяву, оскільки те, що дала мені партія за цей рік є важливим. Людина яка була депутатом, вона завжди залишиться активним чернівчанином, тому сказати, що депутат міської ради вирішує всі проблеми міста - це не так. Рішення на фракції остаточного ще не прийняли, але я особисто готовий написати заяву про вихід з партії" , -резюмував керівник фракції Віталій Гавриш.

Тобто ви запросили журналістів повідомити, що ви складаєте депутатські повноваження?

"Ми готові скласти депутатські повноваження. Фактично складення депутатських повноважень буде коли збереться вся фракція, де всі напишуть заяви і відповідно подадуть до компетентних органів", - Віталій Гавриш.

А яка думка в тих депутатів, які сьогодні відсутні?

"Думаю завтра на сесії буде відомо, я за них відповідати не буду. Ви будете мати можливість отримати відповідь безпосередньо в них", - депутат Гавриш.

А як інші присутні депутати думають?

"Ми зібралися тому що у нас згідно закону і меморандуму, який ми підписали, ми зобов'язані надати звіт. Всі рішення фракції, ініційовані поправки будуть викладені окремо у письмовому звіті. Так співпало, що на підсумки року діяльності і внаслідок різних обставин, в тому числі тиску і доносів перед фракцією стоїть питання щодо складання депутатських повноважень. Щодо мене, то я вважаю депутатський мандат доволі потужним інструментом для реформування місцевого самоврядування, але зміни теж мають свій позитив. Я готовий написати заяву", - запевнив депутат Богдан Ковалюк.

"Вам як і всім засобам масової інформації повідомлю відомі факти про те, що неодноразово зі сторони певних людей писалися доноси на фракцію, на Андрія Івановича (ред.Брякала), перекручувались факти, нав'язували певну позицію. Мною особисто ще до приїзду пана Березюка, я заявляла що готова написати заяву хоч зараз. Пишемо заяви всі шість і подаємо. Робота заключається не тільки в депутатстві, ти можеш бути громадським активістом, журналістом. Людина яка хоче щось змінювати, незалежно від статусу робить свою роботу. Кожен з нас прийшов в депутатство для того щоб зробити ті чи інші рішення, тому ми будемо продовжувати свою роботу з нашими колегами і надалі, незалежно від статусу", - відповіла депутат Аліна Олевич.

"Я готовий теж написати заяву. Я не тримаюсь за депутатський мандат. Ми прийшли командою і всі однією командою підемо", - резюмува Андрій Брязкало.

Раніше повідомляли що Депутати "Самопомочі" у Чернівцях прозвітували про свою роботу (фото)

Відео

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення