Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Потрібно негайно провести комплексну перевірку процесу приватизації «Чернівціобленерго», - Віталій Мельничук

Віталй Мельничук Віталй Мельничук
www.bukpravda.cv.ua
14 березня 2017 року на колегії Чернівецької обласної ради депутати-«свободівці» в порядок денний чергової сесії включили проект рішення та звернення до керівництва щодо повернення у державну власність стратегічного підприємства ПАТ ЕК «Чернівціобленерго».

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної організації ВО «Свобода».

Зокрема, націоналісти наполягають провести комплексну перевірку та визнати незаконнною приватизацію газо- та енергопостачальних підприємств.

«Під час депутатських зустрічей, масових заходів та просто на вулиці ми часто чуємо від буковинців, що тарифний «зашморг» все більше пригноблює людей, а в нього, завдяки безконтрольному підняттю тарифів на електроенергію та природній газ, потрапляють переважна частина наших громадян. Причиною зубожіння людей стала антинародна приватизація газо- та енергопостачальних українських підприємств. Окрім надання багатомільярдних субсидій, практично відсутні важелі соціального захисту. Держава позбулася дієвого впливу на енергорозподільчі приватні кампанії, якими керують місцеві та іноземні олігархи, світові корпорації, фінансові кола та кампанії», - йдеться у зверненні націоналістів.

Також, додається, що такі галузі економіки як металургія, хімічна промисловість, видобуток вугілля, видобуток газу, газо- та енергопостачальні підприємства (облгази та обленерго), підприємства зв’язку та суспільної комунікації незаконно приватизовані.

«Наразі під загрозою непрозорої приватизації «Укрпошта» та «Укрзалізниця». Українська держава, через відсутність дієвого контролю за роботою державних підприємств, за час незалежности, не лише втратила значну можливість надходжень в бюджет, але й в сьогоднішні критичні часи відстоювання української держави, практично не здатна через державні механізми якісно переформатувати економіку на ефективну боротьбу з агресором, визволення своїх територій та захист кордонів», - наголошує депутат-свободівець Віталій Мельничук.

Націоналіст стверджує, що незважаючи на явну шкоду від приватизації стратегічних монополій, влада надалі продовжує продавати державні частки стратегічних підприємств.

«Зокрема, нещодавно Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна", власниками якої є російські олігархи, придбати більше 50% акцій енергопостачальної компанії "Чернівціобленерго", через що держава практично повністю втрачає важелі впливу на постачання електроенергії мешканцям міста Чернівці та області. Саме через приватизацію державних стратегічних підприємств проблематичним може стати життєзабезпечення закладів освітньої, медичної та соціальної сфери, масовими та безконтрольними можуть стати відключення від газо та електропостачання - продовжує націоналіст. - Ми звертаємося до керівництва держави невідкладно провести комплексну перевірку процесів приватизації газо- та енергопостачальних підприємств, зокрема й приватизацію ПАТ ЕК «Чернівціобленерго», при яких могло бути допущено значну частина порушень, у зв’язку з цим визнати незаконною приватизацію цих підприємств та на основі цього розпочати процеси повернення їх в державну власність».
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення