Неділя, 05 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Сценарій з усуненням мера у Чернівцях повторюється (відео)

Сценарій з усуненням мера у Чернівцях повторюєтьс Сценарій з усуненням мера у Чернівцях повторюєтьс
www.bukpravda.cv.ua
3 роки Чернівці жили без мера, і зараз обранці знову намагаються залишити чернівчан без міського голови.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканал ТВА.

Він очолював місто 17 років. Його заслуги у розбудові місцевого самоврядування оцінила Асоціація міст України, і навіть обрала його віце-президентом. Його нагородили орденом "За заслуги". Та найголовніше - Миколу Федорука чернівчани 4 рази поспіль обирали своїм мером. А на виборах 2010 року майже 63% містян проголосували за нього. Але депутати вирішили, що довірою виборців можна знехтувати. 31 березня 2011 року нашвидкуруч стушкована більшість міської ради усунула його з посади.

- Я назву сьогодні вже сам ці всі прізвища. Ідейним організатором цієї кампанії був Дмитро Фірташ. Виконавцями й організаторами - Борісов, Папієв і місцеві політикани, які й сьогодні щось намагаються повторити. Це Василь Продан, Валерій Чинуш, Анатолій Чесанов. Тобто ті люди, яким я заважав, - пояснив Микола Федорук, народний депутат України.

Микола Федорук вважає, що вони втілили такий сценарій, тому що хотіли приватизувати місто Чернівці, а разом із тим отримати "ручного мера". 42 депутати із 46, які взяли участь у таємному голосуванні, були "за" усунення Миколи Федорука з мерського крісла. За відставку проголосували обранці від фракції "Партії регіонів", "Батьківщини" та "Нашої України". Троє депутатів від "Свободи" були проти, а от фракція "Фронту змін" взагалі відмовилась голосувати.

- Для них зручніше було б взагалі не мати якогось мера, а мати свою людину. Вони ж на сьогодні, якими були, такими і залишились. У них менталітет не змінився. Вони сьогодні такі ж, як при "Партії регіонів", - запевнила Наталія Козлова, депутатка Чернівецької міської ради VI скликання.

- Вони зробили таку виставу, яку розписали по нотах: хто і що має робити, хто якими значками має позначати результати голосування, показати потім, як він проголосував. Це був розписаний сценарій, і мені він був відомий, і я знав про це, але я не пішов. Я не зрадив чернівчан, - сказав Микола Федорук.

Після таємного голосування містом керував регіонал Віталій Михайлішин. Протягом трьох років у мерському кріслі сидів він. Але 20 лютого 2014 року його скинули самі чернівчани. Вони не могли пробачити відданості Януковичу після розстрілів на Майдані.

- Час розставив усе на свої місця, і чернівчани побачили, як казав колись лідер Горбачов, "хто є who". Один в Австрії, чекає рішення суду, інший в Ізраїлі, чи де він там, - зазначив Микола Федорук.

- Вони на сьогодні так і не зрозуміли, що суспільство змінилось, що в нас в країні багато чого змінилось, що немає "Партії регіонів". Що люди хочуть жити в демократичній, правовій державі, а вони ж це постійно порушують. Постійно намагаються зробити так, щоб хорошого нічого не відбулось, - пояснила Наталія Козлова.

А 6 років по тому ті ж самі актори вирішили розіграти вже заїжджений сценарій. На позачерговій сесії Чернівецької міської ради ті ж, хто голосував за відставку Миколи Федорука, вирішили оголосити недовіру теперішньому меру Чернівців Олексію Каспруку.

- Вони збільшили кількість депутатів, у них, перераховуємо "Самопоміч" і "Свобода". Всі ці люди, всі ми знаємо ці прізвища. Ми знаємо, хто, скільки людей, як працюють - це елементарно. Кожне питання, яке йде на голосування, можна з точністю сказати, хто і як проголосує, - підкреслила Наталія Козлова.

- Пробний шар, кинутий відносно того, яка ситуація є сьогодні. Окрім усього того, вони - боягузи, ті, хто це організовував, вони хочуть це робити чужими руками, і сказати: "Я ні до чого". Це як було зі мною: "Я ж ні, я за вас, ви що?!", - сказав Микола Федорук.

- Я думаю, що ніхто про це не забув, чернівчани, однозначно, це пам’ятають. І на сьогодні склалась така ситуація, що ті, хто брав участь у цьому, вони сьогодні протидіють роботі і роблять усе, щоб меру не дати працювати. Для них на сьогодні ситуація така - чим гірше показати, тим краще для них, - зауважила Наталія Козлова.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення