Неділя, 24 вересня 2017p.
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати міськради Бешлей та Ковалюк "поцупилися" з Сергієм Обшанським через жінку

депутати міськради Бешлей та Ковалюк "поцупилися" з Сергієм Обшанським депутати міськради Бешлей та Ковалюк "поцупилися" з Сергієм Обшанським
У Чернівецькій міськраді сьогодні виникла суперечка між депутатами і керівником інспекції з питань благоустрою Сергієм Обшанським.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua

Зокрема, під час виступу Обшанського з трибуни на черговій сесії депутат Володимир Бешлей поцікавився у посадовця, чому той у вівторок перебував у приміщенні притулку для тварин.

Обшанський відповів обранцю, що працівниця притулку Анжела Косован у робочий час перебувала на сесії міської ради, а не на своєму робочому місці.

Бешлей запропонував депутатам проголосувати за те, щоб зарахувати Обшанському прогул за вівторок, коли той перебував у притулку для тварин. Проте, лише двоє депутатів проголосували "за".

Водночас депутат "Самопомочі" Богдан Ковалюк поцікавився у керівника інспекції, чи входить у посадові повноваження Обшанського "проводити інструктаж, хронограф часу і визначати таймінг робочого місця працівників комунальних підприємств".

"Я як посадовець міськради, який працює на зарплату, яку сплачують податками чернівчани, зобов’язаний слідкувати за законними або незаконними діями таких самих працівників міської ради", - відповів Обшанський.

"І потім писати доноси", - продовжив Ковалюк.

"Ви можете усміхатися, скільки хочете. Якщо є штатний розпис - із 9.00 до 18.00 - нехай людина працює. А якщо у неї не виходить, вона волонтер, то треба займатися волонтерством", - відповів керівник інспекції з благоустрою.

На це Ковалюк запропонував Обшанському: "Треба, щоб ви після перевірки якості виконання функціональних обов’язків посадовців написали донос. Це було би логічно...".

"Обов’язково ми це зробимо. А ви, якщо написали заяву з депутатства, то не треба бути піонером, а сидіти вдома", - відповів депутатові Сергій Обшанський.

Пізніше депутат Володимир Бешлей закликав Обшанського попросити вибачення у Анжели Косован, якій той, за словами депутата, сказав: "Дєвочка, заткнісь".

"Це все ваші домисли", - відповів Обшанський.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


??????, ???????, ????????...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Chas
A 2008 survey because of the Federal Reserve Bank of Boston revealed how the average American plastic card holder has
3. Typically, charge card bills, which happen to be overdue for almost a year,
require debt.

citicards login: pnnextsteps.com/.../...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gertie
When you acquire something using Pay - Pal, either in the auction or in a shopping website, the company debits the cash in your account.


paypal login login: alpinehandlingsystems.com/.../ ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Maria Eduarda
Acho que é dentre o mais importante informação para mim.
E sou que bom ler seu artigo. Mas quer observação na alguns coisas em geral, o local estilo é ideal , os artigos é
realmente grande: D. bom trabalho, felicidades

meu net-work acompanhante bh blog (Paulo Benjamin: www.Littlechicagoapparel.com/. ../
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Галицька верстка

Нові блоги

Опитування

Чи довіряєте ви Уряду Гройсмана?
Так, довіряю - 13%
Ні, не довіряю - 87%
Всього голосів: 54

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення