Вівторок, 07 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Панчишин знову роздає подарунки виборцям, на цей раз "Великодні"!!! (фото)

Панчишин знову роздає подарунки виборцям, на цей раз "Великодні"!!! (фото)

15 вересня в селі Клішківці (Хотинський район, Чернівецька область) селянам роздавали мішки з борошном, на яких фігурує прізвище кандидата в депутати в 204 виборчому окрузі Руслана Панчишина (самовисуванець).

Про даний факт ОПОРУ повідомив мешканець цього села. Як видно з фото, на мішку окрім прізвища кандидата також вказано вагу 5 кг та привітання «З Великоднем!».

За словами очевидців 15 вересня в село Клішківці прибув автомобіль, наповнений мішками з борошном. Мішки своїм односельчанам роздавала Людмила Черновська, яка називала себе представницею кандидата самовисуванця в 204 окрузі Руслана Панчишина. Борошно було розфасовано в мішки по 5 кг з написом: «З Великоднем»! Руслан Панчишин». Після того як людина отримувала мішок борошна, її просили розписатись у незрозумілих відомостях. Очевидці стверджують, що була можливість отримати декілька таких мішків. Селяни зізнаються, що борошно в таких же мішках розповсюджувалося в селі ще на початку серпня.

Нагадаємо, що 24 серпня у місті Хотин від імені «Благодійного фонду Руслана Панчишина» було вручено 3 мобільні телефони учасникам спартакіади людей з обмеженими можливостями. Зокрема, один із телефонів отримала й Людмила Черновська, яка очолює осередок товариства інвалідів в с. Клішківці.

Після того як випадок з телефонами був висвітлений в ЗМІ, ВО «Батьківщина» подала до окружної виборчої комісії скаргу, в якій просила:

1. Визнати дії Руслана Панчишина, які порушили ч. 13 ст. 74 Закону України про вибори народних депутатів.

2. Зобов’язати Руслана Панчишина в подальшому не вчиняти порушень Закону України про вибори народних депутатів.

Тоді ОВК 204 округу прийняла таке рішення:

1. Скаргу уповноваженої особи партії ВО «Батьківщина» не задовільнити.

2. Вказати кандидату Руслану Панчишину на допущенні порушення при проведенні передвиборчої агітації і в подальшому утримуватись від таких дій, які приводять до порушення правил передвиборчої агітації.

ОПОРА сконтактувала телефоном із довіреною особою Руслана Панчишина з проханням надати коментар. На жаль, Олексій Крикливець не знайшов можливості прокоментувати ситуацію щодо роздачі борошна.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення