Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Нардепи у Чернівцях обговорювали можливість перевиборів до міськради (відео)

Нардепи у Чернівцях обговорювали можливість перевиборів до міськради Нардепи у Чернівцях обговорювали можливість перевиборів до міськради
За півтора року своєї роботи вони не спромоглись ані обрати секретаря, ані сформувати повний склад виконкому. Мільйон закатали в папір на омріяний кимось тунель, відмовились від кредиту на новий електротранспорт і гроші з бюджету ділять лиш на свої округи. Та місяць тому Чернівецький міський голова заявив: усі на перевибори.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканал ТВА.

Олексій Каспрук подав заву до Верховної Ради із проханням оголосити позачергові вибори до Чернівецької міськради.

- Ми в комітеті отримали лист міського голови Олексія Каспрука щодо його бачення ситуації, щодо того, що він вважає, що рада, на його думку, якось не так працює. Але цей документ не відповідає вимогам законодавства, - сказав Сергій Власенко, народний депутат України.

Бо ж закон, каже Сергій Власенко, чітко надає перелік випадків, коли Верховна Рада може припинити повноваження депутатів місцевої ради.

- Я як голова комітету направив листа пану Каспруку з проханням надати документи, згідно з чинним законодавством. Ми очікуємо ці документи від нього. Як тільки ми їх отримаємо, то почнемо їх аналізувати, - запевнив Сергій Власенко.

Та Олексій Каспрук каже, зіграв на випередження.

- У цей момент вони вже були в дорозі. Тобто сьогодні комітети отримали всі документи, протоколи засідань ради, рішення, вони всі завірені і передані в комітет для подальшої роботи, - повідомив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.

- Здається, 4 томи документів, важезних папок вже є в нашому комітеті. Я думаю, буде робоча група розглядати і робити свої висновки, - зазначив Микола Федорук, народний депутат України.

І цього разу, каже міський голова, усе зробив так, як цього вимагає закон, бо ж надав і судові рішення, які можуть стати підставою для дострокового припинення повноважень чинної каденції.

Та от голова профільного комітету каже, це рішення політичне, і ставати на бік міського голови, а себто давати згоду на перевибори, він не дуже хоче. А все через партійну приналежність, впевнений його колега-нардеп.

- Сергій Власенко як представник "Батьківщини", впевнений, виконує функцію захисту своїх однопартійців, які в стінах чернівецької ратуші вже запродалися фірташівським регіоналам і голосують синхронно з фракцією Продана, - наголосив Максим Бурбак, народний депутат України.

Сергій Власенко каже, перш ніж приймати такі кардинальні рішення, меру варто спробувати знайти спільну мову з депутатським корпусом.

- Їм потрібно домовлятися між собою. Якщо навіть немає промерської більшості в раді, то потрібно шукати якісь компроміси, - радить Сергій Власенко.

Але поки що не вдається. Бо ж так звані "захисники простих людей" то сесійне засідання на місяць розтягують, то чернівчан без води на Великдень залишають.

- Оцінку діям Чернівецької міської "зради" вже дають усі чернівчани. Всі вже втомилися від цієї патової ситуації, коли більшість депутатів, які об’єдналися задля того, щоб дерибанити наше місто, гальмують усю роботу міського голови Олексія Каспрука, - підкреслив Максим Бурбак.

Саме тому міський голова і вирішив, що раду потрібно розпустити. І сам, каже, готовий піти на перевибори. Тож усі документи, які до Верховної Ради подав Олексій Каспрук, має опрацювати робоча група. А відтак комітет знову розглядатиме питання про перевибори Чернівецької міськради.

- Але, незалежно від висновку комітету - він позитивний чи негативний, це питання обов’язково буде винесено в зал, і тільки Верховна Рада може прийняти відповідне рішення. Це може бути ще до закінчення цієї сесії, - зауважив Микола Федорук.

- Я про це говорив із більшістю голів фракцій, вони підтримують ідею, що, якщо у будь-якій раді складається патова ситуація, є законні підстави, передбачені чинним законодавством, щодо призначення виборів, - зазначив Максим Бурбак.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення