Понеділок, 30 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати заборонили Каспруку робити кулуарні кадрові призначення

Олексій Каспрук Олексій Каспрук
www.bukpravda.cv.ua
Депутати Чернівецької міської ради на сесії внесли зміни до порядку формування кадрового резерву Чернівецької міської ради.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua

Даний проект рішення фактично передбачає позбавлення міського голови Чернівців повноважень формувати кадровий резерв міськради. Так, проектом рішення пропонується затверджувати зарахування до кадрового резерву осіб розпорядженням міського голови за результатами відкритого конкурсу. Також пропонується визначати міською радою, а не міським головою, порядок формування та ведення кадрового резерву. Крім того, список осіб, зарахованих до кадрового резерву підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

За відповідний проект рішення авторства депутата "Самопомочі" Богдана Ковалюка проголосували 25 обранців, проти - 1, утримались двоє і не голосували 10 депутатів.

Розгляд цього питання супроводжувався дискусіями та емоційними заявами обранців. Зокрема, фракція "Рідне місто" наполягала на ухваленні цього рішення, зазначивши, що міський голова начебто ухвалює кадрові рішення у мерії незаконно та без проведення відповідних кадрових конкурсів.

Натомість Олексій Каспрук заявив, що жодних порушень закону в його діях немає.

Депутат фракції БПП Сергій Греков запропонував відкласти це питання на довивчення, проте його пропозицію підтримали тільки 12 депутатів.

Депутати наполягали на прийнятті даного рішення, оскільки вважають кадрову політику мера непрозорою. Зокрема, серед керівників департаментів та управлінь на конкурсній основі був призначений лише один – начальник управління культури. До влади більше шансів потрапити у людей, відданих меру, ніж у фахівців.

– В обхід конкурсу ви намагаєтеся прилаштувати тих, хто лояльний до вас, – вважає депутат Аліна Олевич.

На керівні посади у ратуші часто призначають людей без відповідної освіти, як, скажімо, Степана Руденка, котрий став директором департаменту економіки, хоча закінчив географічний факультет ЧНУ.

Що ж до Ярослава Кушнірика, то директором департаменту ЖКГ він став в обхід конкурсу.

– У п’ятницю ви, Олексій Павлович, призначили Кушнірика своїм радником, а вже у понеділок зробили директором департаменту. Тобто він жодного дня не пропрацював радником, це схема, щоб обійти конкурс, – нагадав Василь Продан.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення