Вівторок, 19 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Статистична інформація повинна відображати реальний стан справ в економіці регіону

Перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць провів зустріч із колективом Головного управління статистики у Чернівецькій області. В буковинській службі статистики працює майже 250 працівників, в районах області створено та діють 5 відділів служби та 6 управлінь. Звертаючись до колективу управління Георгій Галиць відзначив, що «статистична інформація - надто відповідальна сфера в будь-якій державі, вона підпорядковується певним канонам і стандартам, і, водночас, тут існує чималий простір для творчості, ініціативи та нових підходів». Як показує світовий досвід, за рахунок методологічно правильного адміністрування можна покращувати показники будь-якої діяльності на 15 відсотків, зазначив перший заступник глави облдержадміністрації.
Він, зокрема, навів приклад Вижницького району з паспортизації населених пунктів з точки зору її практичного використання при прийнятті управлінських рішень.
«Не варто боятися бути прискіпливими, наполегливими в аналізі соціально-економічних показників області, своєчасно виявляти болючі точки і обґрунтовано об’єктивно інформувати про негаразди та можливі тенденції в економіці регіону, - наголосив Георгій Галиць. - Для цього мають бути налагоджені лінійні зв’язки між суб’єктами господарювання як по горизонталі, так і по вертикалі, своєчасний і адекватний обмін інформацією, що дозолить уникнути викривлення статистичних показників».
Георгій Галиць висловив готовність сприяти керівництву управління у вирішенні нагальних проблем діяльності як в регіоні, так і на рівні держави.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення